KZK GOP telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2020-03-15 20:42:44
  • Data modyfikacji: 2022-07-18 14:57:31
KZK GOP telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Komunikacyjnym Związkiem Komunalnym Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Numer telefonu KZK GOP.

Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego kontakt

Kontakt KZK GOP jest możliwy na parę różnych sposobów. KZK GOP kontakt z klientami realizuje zarówno telefonicznie jak i poprzez pocztę elektroniczną. Chcąc skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta KZK GOP poprzez skrzynkę e-mail należy wysyłać wszelkie wiadomości z zapytaniem na adres poczty elektronicznej [email protected]. Konsultanci Biura Obsługi Klienta KZK GOP będą starali się odpowiedzieć na wszystkie pytania nadsyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Siedziba Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego jest ulokowana w Katowicach na ulicy Barbary 21a.

Adres: ul. Barbary 21a, 40-053 Katowice
E-mail: [email protected]

Telefon Komunikacyjny Związek Komunalny Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego

Inną formą, która pozwala na kontakt z Komunikacyjnym Związkiem Komunalnym Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, jest możliwość zadzwonienia na numer, który prowadzi na telefon KZK GOP. Aby skontaktować się z konsultantami Biura Obsługi klienta, należy wybrać numer (32) 74 38 458, który prowadzi na telefon Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Warto jednak pamiętać o tym, że telefon KZK GOP nie działa całodobowo. Na telefon Komunikacyjnego Związku Komunalnego Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego należy dzwonić tylko w godzinach, w których jest on obsługiwany przez konsultantów telefonicznych.

Telefon: (32) 74 38 458