0

AMC Premiere telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-06-12 05:22:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-04 16:44:57
AMC Premiere telefon

AMC Premiere telefon, dzięki któremu jesteś o krok od idealnego rozwiązanie dla fanów filmów i seriali, którzy nienawidzą przerw reklamowych i oczekują zawsze aktualnej treści. AMC Premiere kontakt w celu przedłużenia subskrypcji.

AMC Premiere Kontakt

AMC Premiere to usługa transmisji strumieniowej premium dla programów AMC, co oznacza, że możesz oglądać swoje ulubione filmy i programy bez żadnych przerw reklamowych. Właścicielem portalu jest firma AMC Entertainment. Jedną z głównych zalet tej subskrypcji AMC Premiere jest to, że daje ona dostęp do najnowszych odcinków aktualnie emitowanych seriali telewizyjnych tego samego dnia, a czasem nawet wcześniej. To sprawia, że jest on bardzo popularny wśród zagorzałych fanów AMC, którzy oczekują jak najwyższej jakości obrazu i wczesnego dostępu do ulubionych treści. Aby uzyskać subskrypcję AMC Premiere, musisz posiadać istniejącą subskrypcję AMC u swojego dostawcy telewizji lub usług strumieniowych.

AMC Premiere – lista wspieranych urządzeń

Chociaż do streamowania można użyć wersji przeglądarkowej, zaleca się pobranie dedykowanej aplikacji. Aplikacja AMC jest dostępna na szerokiej gamie urządzeń – od smartfonów i tabletów po urządzenia do streamowania video i SmartTV. Dokładna lista obejmuje:

  1. Amazon Fire
  2. Android TV
  3. Apple TV
  4. Chromecast
  5. Smartfon lub tablet z Androidem
  6. Smartfon lub tablet z iOS
  7. Xbox One lub Xbox One S

Dodatkowe funkcje dostępne w pakiecie premium obejmują streamowanie na wielu urządzeniach, dostęp do profilu użytkownika, oglądanie offline. Premium AMC Premiere jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie mają dostępu do niezawodnej sieci internetowej, gdyż pobranie filmy i seriale można odtworzyć offline.

AMC Premiere telefon

AMC Premiere posiada on infolinię dla klientów. Dzwoniąc pod ten numer, można uzyskać pomoc od pracowników działu obsługi klienta. Infolinia udostępnia numer do AMC Premiere i telefon dla klientów działa przez całą dobę. Dzięki temu oni mogą uzyskać ciągłe wsparcie w przypadku problemów technicznych. Klienci mają możliwość skontaktowania się z firmą poprzez wypełnienie formularza lub wybranie bezpłatnego numeru. Kontakt z AMC Premiere poprzez wypełnienie formularza online jest niezwykle prosty. W ten sposób klienci mogą szybko i natychmiast uzyskać pomoc od pracowników. Mimo iż sam numer jest bezpłatny, dzwoniący może zostać obciążony opłatami zgodnie z taryfą operatora. 

Klienci AMC Premiere kontakt mogą uzyskać także poprzez oficjalną stronę internetową, a najlepiej po wykupieniu płatnej subskrypcji mają do dyspozycji dodatkowe opcje pomocy poprzez profil użytkownika.

AMC Premiere telefon: 877-262-4450