0

Ogólnokrajowe Biuro Numerów telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2018-09-16 17:43:12
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 11:32:37
Ogólnokrajowe Biuro Telefonów telefon

Uzyskaj informacje dotyczące numeru telefonu dzięki Ogólnokrajowemu Biurze Numerów. Infolinia telefoniczna Ogólnokrajowego Biura Numerów. Numer telefonu do OBN.

Ogólnokrajowe Biuro Numerów kontakt

Ogólnokrajowe Biuro Numerów jest to telefoniczna informacja, która zawiera numery telefonów. Ogólnokrajowe Biuro Numerów w swojej bazie oprócz numerów firm czy organizacji posiada także numery do osób prywatnych.

Skorzystaj z telefonu Ogólnokrajowego Biura Numerów. W przypadku, gdy wystąpi pilna potrzeba uzyskania konkretnego numeru, warto skorzystać z pomocy konsultantów telefonicznych, którzy obsługują telefon Ogólnokrajowego Biura Numerów. Warto jednak pamiętać o tym, że telefon OBN działa jedynie w wybranych godzinach. Warto jest przed zadzwonieniem na telefon Ogólnokrajowego Biura Numerów sprawdzić godziny dostępności konsultantów na linii.

Telefon do Ogólnokrajowego Biura Numerów

Telefon Ogólnokrajowego Biura Numerów działa pod numerem kontaktowym 118 913. Warto jednak wiedzieć, że za połączenie pobierana jest opłata zgodna z taryfą operatora. Na podany numer zaleca się jednak dzwonić jedynie z telefonu stacjonarnego.

Aby połączyć się z telefonem Ogólnokrajowego Biura Numerów poprzez telefon komórkowy, należy skorzystać z numeru kontaktowego *72 913. Za połączenie dzwoniący ponosi opłaty w wysokości 2,46 zł z VAT ja jedną minutę połączenia z telefonem Ogólnokrajowego Biura Numerów.

Telefon (dla telefonów stacjonarnych): 118 913
Telefon (dla telefonów komórkowych): *72 913

Ogólnokrajowy Spis Abonamentów OSA

OSA jest to ogólnokrajowy rejestr abonamentów zarówno biznesowych jak i indywidualnych. Ogólnokrajowy Spis Abonamentów dostępny jest między innymi internetowo. Potrzebne dane można uzyskać po odpowiednim wypełnieniu formularza kontaktowego.