OLX Telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-02-03 00:56:51
  • Data modyfikacji: 2022-08-30 10:33:20
Telefon OLX

Możliwe jest uzyskanie pomocy konsultanta dzięki telefonowi OLX. Dostępny kontakt telefoniczny z serwisem OLX. Telefon OLX dostępny na stronie.

Aktualny numer telefonu do serwisu OLX

Telefon OLX: +48 618 800 910

Telefon OLX dostępny jest w dniach roboczych w poniedziałki od godziny 8:00 do godziny 18:00, a także w dniach od wtorku do piątku od godziny 8:00 do godziny 16:00. Podany numer telefonu może być przydatny dla wszystkich osób chcących poznać kontakt do administratora serwisu OLX.

Kontakt z Centrum Pomocy OLX

Formularz Kontaktowy

Poza opcją skorzystania z podanego telefonu OLX możliwe jest także skontaktowanie się z serwisem za pomocą podanego na oficjalnej stronie formularza kontaktowego. Dobrze jest skorzystać z tej możliwości i na spokojnie dokładnie opisać swój problem w przeznaczonym do tego okienku formularza. Po wypełnieniu wszystkich danych do kontaktu obsługa OLX odpowiedzialna za nadsyłane zgłoszenia powinna odpowiedzieć na nadesłane problemy oraz pytania w jak najkrótszym możliwym czasie. W przypadku gdy klienta nie zaspokaja taka forma skontaktowania się z serwisem, warto wtedy skorzystać z podanego powyżej numeru telefonu OLX.

Kontakt z centrum prasowym OLX PR Specialist

E-mail: [email protected]

Kontakt z zespołem OLX Ads

E-mail: [email protected]

Kontakt OLX w sprawie reklamy

E-mail: [email protected]

Jeśli chodzi o sprawy reklam, które są umieszczane, dobrze jest skontaktować się z konsultantem poprzez podany wyżej adres poczty mailowej. Warto podkreślić, że kontakt w sprawach dotyczących reklam odbywa się tylko i wyłącznie poprzez pocztę elektroniczną. Nie ma więc możliwości przeprowadzenia rozmowy poprzez telefon OLX.

OLX pomoc konsultantów

Konsultanci dostępni pod telefonem OLX mogą udzielić klientom pomocy w sprawach występujących w serwisie problemów. Poprzez połączenie telefoniczne z podanym wyżej numerem, wzrastają szanse osób dzwoniących na uzyskanie informacji, których aktualnie potrzebują. Kontakt poprzez dostępny telefon OLX jest możliwy właśnie dzięki pracy wykwalifikowanych konsultantów. Za pomocą telefonu OLX możliwe jest sprawdzenie wszelkich informacji prawnych, które dotyczą działania samego serwisu OLX. Jeśli znajdziemy się w sytuacji, w której wystąpi problem dotyczący przesyłki, warto zadzwonić pod aktualny telefon OLX, a któryś z dostępnych pracowników z pewnością krok po kroku pomoże nam wyjaśnić zaistniałą sytuację.

OLX pomoc poprzez aplikację

OLX daje również możliwość wszystkim swoim użytkownikom skorzystać ze swojej aplikacji mobilnej na telefony komórkowe. Dodatkowo poprzez serwis OLX możliwe jest dokonanie wpłaty za zrobione zakupy. W razie jakichkolwiek problemów dobrym pomysłem jest skontaktowanie się z telefonem OLX i opowiedzenie o całej zaistniałej sytuacji bądź wątpliwościach pracownikowi, który odbierze słuchawkę. Należy także przestrzegać wszelkiego rodzaju linków wysyłanych w wiadomościach prywatnych lub tych spoza serwisu OLX, które często dotyczą wypłaty środków po sprzedaży danego przedmiotu. W wielu przypadkach bowiem jest to próba oszustwa.

Weryfikacja konta w serwisie OLX

Kiedy konto użytkownika na portalu OLX jest weryfikowane? Najczęściej jest ono poddawane procesowi weryfikacji, kiedy chcemy umieścić pierwsze ogłoszenie sprzedaży na portalu. Zweryfikowanie konta OLX jest niezbędne i pomaga to uniknąć masowego tworzenia kont przez jednego użytkownika. Pomaga to także kupującym na łatwiejszy kontakt z danym sprzedawcą. Weryfikacja konta dokonywana jest poprzez dodanie numeru telefonu do indywidualnego konta użytkownika portalu.

W jaki sposób dodać numer telefonu do OLX?

W celu dodania numeru kontaktowego do konta na OLX użytkownik musi wpierw być zalogowany. Następnym krokiem w procesie weryfikacji danych jest próba dodania nowego ogłoszenia przez użytkownika. Po właściwym wykonaniu tego kroku na ekranie powinno pojawić się okienko przeznaczone do wpisania numeru telefonu użytkownika. W kolejnym etapie na wpisany numer przesłany zostanie kod SMS. Najczęściej dostarczany jest on w ciągu minuty. W przypadku wystąpienia problemów technicznych z przyczyn, których kod weryfikacyjny nie dotarł do osoby weryfikującej konto po 30 minutach od wpisania numeru telefonu, warto skontaktować się ze swoim operatorem sieci. Po wpisaniu przesłanego kodu do odpowiedniego okienka konto automatycznie zmienia status na zweryfikowane.

Zajęty numer telefonu do weryfikacji

Pytanie co w przypadku gdy po wpisaniu danego numeru telefonu okazuje się on zajęty? Komunikat jasno wskazuje, iż numer, który wpisał użytkownik, jest już przypisany do innego konta w serwisie OLX. W tym przypadku nie można dokonać weryfikacji na ten sam numer telefonu do innego konta.

Jak dodać numer konta bankowego do OLX

Wszystkie dane, które związane są z użytkownikiem serwisu OLX, w tym także numer konta bankowego, możliwe są do zaktualizowania dzięki skorzystaniu z zakładki o nazwie konto OLX. Po jej naciśnięciu należy wybrać przycisk, z napisem aktualizuj dane. Jeśli wszystkie z wymienionych wcześniej kroków zostały wykonane przez użytkownika poprawnie, mamy zagwarantowane, iż użytkownik dobrze zaktualizował swoje dane. Warto zauważyć, że dane, które są dostępne w wyświetlanym formularzu jako możliwe do zmienienia, niejednokrotnie możemy aktualizować wielokrotnie. Więc w przypadku jakiegokolwiek popełnionego błędu, użytkownik ma więc możliwość szybkiej korekty pomyłki.