Bolt Kraków telefon

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-07-05 16:09:27
  • Data modyfikacji: 2022-12-16 13:27:40
Bolt Kraków telefon

Próbujesz znaleźć sposoby na skontaktowanie się z Bolt Kraków? Sprawdź więc poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały różne formy kontaktu między innymi telefon Bolt Kraków. Telefon Bolt Kraków to źródło przydatnych informacji.

Bolt Kraków kontakt

Klienci z firmą Bolt Kraków mogą skontaktować się na różne dostępne i możliwe sposoby. Jednym z nich jest napisanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to bardzo dobra opcja dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu. W wiadomości mailowej klient powinien umieścić między innymi powód, z jakim zwraca się do pracowników Biura Obsługi Klienta Bolt Kraków, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację, dodając jak największą ilość potrzebnych i przydatnych informacji, które przyśpieszą proces znalezienia właściwego rozwiązania przez konsultantów Centrum Obsługi Klienta Bolt Kraków. Na wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią należy poczekać do kilku dni roboczych. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać, z podanego poniżej na stronie telefonu Bolt Kraków.

E-mail Bolt Kraków: [email protected]

Telefon Bolt Kraków

Innym ze sposobów na kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z podanego na poniższej stronie internetowej telefonu Bolt Kraków. Dzięki temu klienci mogą zdobyć potrzebne dane oraz informacje dzięki bezpośredniej rozmowie z pracownikiem Bolt Kraków. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta dostępni pod telefonem Bolt Kraków udzielą także niezbędnych odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Należy dodać, że podany poniżej telefon Bolt Kraków dostępny jest wyłącznie w sprawach, które bezpośrednio dotyczą hulajnóg Bolt Kraków. W przypadkach chęci skontaktowania się z kierowcą Bolt Kraków klienci mogą zadzwonić bezpośrednio do kierowcy odpowiedzialnego za konkretny przewóz.

Telefon Bolt Kraków: +48 22 307 83 67