Cropp telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-11-30 02:02:39
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 13:54:31
Cropp telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta Cropp dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Aktualny numer telefonu Cropp dla klientów sklepu.

Cropp kontakt

Cropp jest to sklep, który należy do sieci odzieżowej LPP. Kontakt Cropp możliwy jest do uzyskania między innymi online poprzez czat na żywo z chatbotem. Warto również skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej. Formularz taki należy odpowiednio wypełnić. Do arkusza trzeba wpisać wszystkie wymagane podstawowe dane kontaktowe, takie jak imię, nazwisko, adres e-mail oraz opcjonalnie numer zamówienia, następnie trzeba zaznaczyć czy problem dotyczy sklepu online, czy stacjonarnego, a na końcu należy wybrać temat rozmowy i wpisać treść wiadomości do konsultanta Biura Obsługi Klienta. Poprawnie wypełniony formularz kontaktowy można wysłać do pracownika, który zajmuje się obsługą klienta. Wiadomości przesyłane przy użyciu formularza kontaktowego są na bieżąco obsługiwane przez konsultantów Biura Obsługi Klienta Cropp. Pracownicy starają się odpowiadać na wszelkie zapytania wysyłane przez klientów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Adres: ul. Łąkowa 39/44, 80-769 Gdańsk

Telefon Cropp

Telefon Cropp jest to kolejny sposób, który pozwala na kontakt ze sklepem. Telefon Cropp działa pod numerem kontaktowym 58 353 60 80. Warto jednak wiedzieć, że telefon Cropp nie jest dostępny całodobowo. Konsultanci telefoniczni Biura obsługi Klienta obsługują połączenia przychodzące na telefon Cropp od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 19:00 oraz w soboty od godziny 10:00 do 17:00. W godzinach, w których akurat telefon Cropp jest nieaktywny, zaleca się skorzystać z formularza kontaktowego.

Telefon: 58 353 60 80