Telefon FREE NOW

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-04-01 23:09:31
  • Data modyfikacji: 2022-08-30 10:52:24
Telefon FREE NOW

Dostępne dane kontaktowe w tym telefon FREE NOW. Możliwy do znalezienia aktualny numer telefonu FREE NOW na stronie online. Skorzystaj z usług telefonu FREE NOW.

FREE NOW firma

FREE NOW, kiedyś znane pod nazwą mytaxi to aplikacja, która jako pierwsza na świecie łączyła pasażera z kierowcą. Dzięki czemu klienci mogli bezpośrednio zamówić taksówkę bez konieczności wcześniejszego połączenia z centralą. Uzyskiwali także możliwość śledzenia trasy kierowcy w rzeczywistym czasie, a także bezpośredni kontakt do niego. Dzięki rozwinięciu działalności firmy obecnie FREE NOW poprzez swoją aplikację daje klientom możliwość zamówienia nie tylko taksówki, ale także elektrycznej hulajnogi, skutera, roweru, czy też możliwość carsharingu. Sam carsharing jest systemem wspólnego użytkowania samochodów. Auta za odpowiednią opłatą są udostępniane klientom przez firmę.

FREE NOW kontakt

W celu znalezienia konkretnych danych kontaktowych do firmy FREE NOW klient może sprawdzić poniższą stronę. Umieszczone zostały tu informacje dotyczące telefonu FREE NOW, a także innych formach kontaktu z firmą. W przypadku, gdy klienci chcą skontaktować się z FREE NOW w sprawach dotyczących hulajnóg, warto sprawdzić stronę infolinii. Z biurem firmy można skontaktować się poprzez telefon FREE NOW czy też dostępny adres poczty mailowej. Wszystkie dane znajdują się w dedykowanej aplikacji firmy, którą można pobrać poprzez APP Store czy też Google Play.

FREE NOW formularz

Jedyną formą kontaktu, który jest bezpośrednio dostępny dla klientów w formie elektronicznej z firmą FREE NOW, jest możliwość skorzystania i wysłania dostępnego na oficjalnej stronie formularza kontaktowego. W podanym na stronie arkuszu po wypełnieniu go odpowiednimi danymi należy wybrać kraj, a także miasto, którego dotyczy wysyłane przez klienta zgłoszenie. W kolejnym kroku wystarczy już tylko podać kategorię, jakiej dotyczy konkretny problem. W tym oknie można wpisać słowa takie jak pasażer, kierowca, czy hulajnoga FREE NOW. Odpowiedź ze strony Biura Obsługi Klienta FREE NOW na wysłany przez użytkownika formularz z pewnością dotrze do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

FREE NOW telefon

Telefon FREE NOW: +48 531 996 613

Jeśli chcemy uzyskać potrzebne nam wsparcie, bądź naleźć odpowiedzi na pytania związane z usługami, które oferuje firma, warto skorzystać z dostępnego telefonu FREE NOW. Konsultanci dostępni są pod wybranym numerem i odpowiedzą na wszystkie pytania dzwoniących.

Adres FREE NOW
ul. Młynarska 42, 01-205 Warszawa Polska
Kontakt z FREE NOW dla mediów
E-mail: [email protected]