0

Onet Telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-07-06 19:39:46
  • Data modyfikacji: 2022-08-22 16:39:42
Onet Telefon

Dostępny numer telefonu Onet. Aktualne dane kontaktowe Onet. Telefon Onet dostępny na poniższej stronie internetowej.

Telefon Onet

Możliwe skontaktowanie się z telefonem Onet odbywa się w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Dostępni konsultanci odpowiadają na wszelkie pytania klientów w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta Onet. Podany numer przeznaczony jest wyłącznie do spraw związanych z portalem Onet. Numer telefonu Onet dostępny jest tylko w określonych godzinach.

Numer telefonu Onet: 12 26 00 20 

Kontakt Onet

W przypadku kwestii związanych z działaniem poczty Onet wszelkie skargi czy pytania kierować należy na podany poniżej adres mailowy. Pomoc techniczna udzielona zostanie jak najszybciej to możliwe.

E-mail: [email protected]

Wszystkie problemy związane z dostępem do O!konta można rozwiązać przy pomocy pracowników Onet. Wystarczy jedynie wysłać wiadomość z informacją o błędach na podany niżej adres mailowy.

E-mail: [email protected] 

Poczta Onet oferuje wszystkim klientom chat na żywo, który jest dostępny na stronie. Z wszystkich możliwych kategorii wystarczy wybrać pasującą do problemu i dowiedzieć się wszelkich informacji lub połączyć się z konsultantem, w celu rozwiania wszystkich wątpliwości. W przypadku innych danych kontaktowych takich jak adresy nie zostały one bezpośrednio podane do Onet, można je jednak sprawdzić na stronie właściciela marki.

Właściciel marki onet - Ringier Axel Springer