Discord kontakt

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2022-10-27 10:46:32
  • Data modyfikacji:
Discord kontakt

Kontakt z Discord. Jak skontaktować się z Discordem. Informacje na temat numeru telefonu Discord. Jak skontaktować się z supportem Discorda.

Kontakt Discord

Discord to bezpłatna aplikacja służąca do rozmów głosowych i tekstowych z możliwością wysyłania zdjęć oraz filmów. Aplikacja zaprojektowana na początku dla graczy komputerowych wykorzystująca technologię Voice over Internet Protocol. Dzięki aplikacji Discord istnieje także możliwość kontaktu z użytkownikami Discord za pomocą serwera stworzonego do wspólnej interakcji z wieloma znajomymi. Możliwość kontaktu z Discordem istnieje na wiele sposobów. Skontaktować się z Discord można wysyłając zgłoszenie na stronie internetowej supportu Discord, za pomocą adresu e-mail, Twittera supportu Discord lub poprzez aplikację Discord. Niestety numer telefonu do supportu Discord nie jest podany co oznacza, że nie istnieje opcja kontaktu telefonicznego z Discordem. Opcja wysłania zgłoszenia jest dostępna na stronie internetowej supportu, dzięki niej możliwy jest kontakt z Discordem w sprawie różnych problemów. Skontaktować się z supportem Discord możemy także za pomocą adresu e-mail znajdującego się na stronie internetowej oraz poniżej:

E-mail: [email protected]

Kontakt z Discordem w sprawie problemów jest także dostępny za pomocą aplikacji Twitter gdzie znajduje się tam portal społecznościowy supportu Discorda. Należy kierować się tam z różnymi szybkimi pytaniami:

Twitter: @Discord

Dzięki aplikacji Discord służącej do kontaktu ze znajomymi można także skontaktować się z supportem. Możliwość ta istnieje w ustawieniach aplikacji, w zakładce pomoc. Można tam zadać pytanie do supportu Discord wraz z szybką odpowiedzią.

Discord telefon

Numer telefonu do Discorda nie został podany, lecz istnieje wiele możliwości na kontakt z supportem Discord. Dzięki aplikacji Discord istnieje możliwość komunikacji ze znajomymi również na telefonie. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się na swoje konto, gdzie znajduje się wiele funkcji kontaktu ze znajomymi oraz możliwość kontaktu z supportem Discord.