Janusz Korwin-Mikke telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2020-04-04 12:37:54
  • Data modyfikacji: 2023-01-09 09:37:47
Janusz Korwin-Mikke telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualne sposoby na skontaktowanie się z Januszem Korwinem-Mikke? Sprawdź poniższą stronę internetową. Podane zostały tu wszelkie możliwe sposoby kontaktu w tym także telefon Janusz Korwin-Mikke.

Kim jest Janusz Korwin-Mikke

Janusz Ryszard Korwin-Mikke urodził się 27 października 1942. Jest to polski polityk, publicysta i brydżysta. Założyciel i prezes Unii Polityki Realnej, Wolności i Praworządności, Kongresu Nowej Prawicy  i KORWiN, a także jeden z liderów federacyjnej partii Konfederacja Wolność i Niepodległość. Poseł na Sejm I i IX kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji. Kandydat na urząd prezydenta RP w wyborach w 1995, 2000, 2005, 2010 i 2015.

Telefon Janusz Korwin-Mikke

Jednym ze sposobów na kontakt z posłem jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Janusz Korwin-Mikke. Dzięki temu klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z prezesem partii i uzyskanie wszelkich aktualnych danych oraz przydatnych informacji. Warto zaznaczyć, że telefon Janusz Korwin-Mikke dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzinach pracy Biura Obsługi Klienta. Nie zostały one jednak podane i z tego względu przed skontaktowaniem się z podanym poniżej numerem kontaktowym warto we własnym zakresie sprawdzić godziny pracy telefonu Janusz Korwin-Mikke. Skorzystaj z dostępnego numeru kontaktowego już dziś i otrzymaj wszelkie potrzebne informacje dzięki bezpośredniej rozmowie z Januszem Korwinem-Mikke.

Telefon Janusz Korwin-Mikke: 699 712 450

Kontakt Janusz Korwin-Mikke

Klienci preferujący inną formę kontaktu z prezesem partii mogą skorzystać z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Za jej pośrednictwem możliwa jest korespondencja z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. W tytule wiadomości ważne jest, aby zawrzeć sprawę, z jaką pisze klient, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniały problem z jak największą ilością przydatnych szczegółów, które uproszczą i przyśpieszą pracę ekspertów nad znalezieniem odpowiedniego rozwiązania problemu klienta. Konsultanci Biura Obsługi Klienta Janusza Korwina-Mikke postarają się odpowiedzieć na wszystkie maile i przesłać odpowiedź zwrotną w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy odpowiedzialni za obsługę poniższej skrzynki poczty elektronicznej dołożą wszelkich starań, aby odpowiedzieć na każdą nadesłaną wiadomość, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Janusz Korwin-Mikke: [email protected]
E-mail Janusz Korwin-Mikke: [email protected]