Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych Kontakt

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-05-04 19:17:57
  • Data modyfikacji: 2022-10-13 20:34:44
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych? Przetestuj więc poniższą stronę internetową. Zostały na niej zamieszczone wszystkie aktualne sposoby na kontakt ze spółką w tym także telefon Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych. Za jego pośrednictwem możliwa jest rozmowa na żywo z konsultantami Centrum Obsługi Klienta.

Telefon Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Jedną z możliwości na skontaktowanie się ze spółką jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Za jego pośrednictwem klienci mogą porozmawiać bezpośrednio z konsultantami Centrum Obsługi Klienta spółki. Możliwe jest otrzymanie wszelkich informacji oraz odpowiedzi na pytania związane z działalnością Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Należy wspomnieć, że telefon Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych dostępny jest dla zainteresowanych osób wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.

Telefon Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych: 22 235 20 00
Fax: 22 235 24 50

Kontakt Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych

Dodatkowo możliwe jest skontaktowanie ze spółką za pomocą skorzystania z podanego poniżej adresu poczty elektronicznej, dzięki któremu osoby zainteresowane mogą korespondencyjnie wypytać o cenne informacje pracowników Biura Obsługi Klienta. Przed wysłaniem takiej wiadomości w jej temacie warto umieścić powód, z jakim klient zwraca się o pomoc do konsultantów spółki, a w treści samej wiadomości dokładnie opisać problem. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Klienci preferujący tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z adresu korespondencyjnego. Należy jednak wspomnieć, że przy wyborze tej metody na wiadomość zwrotną klienci będą musieli poczekać znacznie dłużej.

Adres korespondencyjny

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
ul. Sanguszki 1
00-222 Warszawa

Strona internetowa

Na stronie internetowej został także udostępniony formularz kontaktowy. Przed wysłaniem go do konsultantów Biura Obsługi Klienta, klient poproszony zostanie o podanie swoich danych kontaktowych, następnie o wybór tematu zgłoszenia i opisanie całej sytuacji.