CDA telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-10-25 09:19:28
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:08:47
CDA telefon

Uzyskaj numer telefonu do CDA. Bezpośredni telefon do CDA. Infolinia telefoniczna CDA. CDA telefon dostępny dla użytkowników platformy.

CDA kontakt

CDA to portal, istniejący już od 2003 roku. Na stronie internetowej CDA można znaleźć między innymi gry, filmy, grafiki i wiele więcej.

Spółka CDA zajmująca się obecnie prowadzeniem oraz coraz większym rozwijaniem portalu CDA.pl swoją siedzibę mieści we Wrocławiu na ulicy Legnickiej. Na adres siedziby CDA można kierować zawiadomienia listowe. 

Kontakt CDA zaleca się poprzez użycie formularza kontaktowego. Arkusz należy odpowiednio wypełnić, a następnie wysłać do Biura Obsługi Klienta CDA. Zgłoszenia wysyłane przez formularz kontaktowey mogą dotyczyć wszystkich tematów, na przykład spraw dotyczących problemów technicznych czy współpracy lub reklamy. Formularz kontaktowy to obecnie najszybszy sposób na kontakt CDA.

Użytkownicy CDA z wykupionym abonamentem do rozszerzonej wersji CDA – CDA Premium, mają możliwość na kontakt CDA przy użyciu poczty elektronicznej. W wiadomości oprócz zapytania warto jest zamieścić również podstawowe dane kontaktowe, a następnie wysłać na adres [email protected] i czekać na odpowiedź od Biura Obsługi Klienta CDA.

E-mail: [email protected]
Adres: 54-204 Wrocław, ul. Legnicka 50

CDA telefon

Telefon CDA nie jest obecnie obsługiwany. W przypadku gdy chce się skontaktować z konsultantami Biura Obsługi Klienta, należy użyć innych z dostępnych form kontaktu. Gdy CDA udostępni numer telefonu dla klientów, wtedy strona zostanie zaktualizowana.