0

Netflix telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-03-29 21:18:25
  • Data modyfikacji: 2022-08-18 10:41:20
Netflix telefon

Telefon do serwisu Netflix. Dowiedz się, w jaki sposób zadzwonić na numer telefonu Netflix Polska. Telefon Netflix dostępny na stronie online.

Netflix telefon

Numer telefonu do Netflixa: 00 800 112 4392

Dla wszystkich klientów, którzy chcą skontaktować się z obsługą klienta Netflix, istnieje specjalny numer telefonu Netflix. Dobrze jest wiedzieć, że dostępny na stronie numer do Netflix aktywny jest dla klientów przez całą dobę, a rozmowa prowadzona z konsultantem odbywa się w języku angielskim. W przypadku telefonu Netflix w języku polskim obsługiwany jest on w konkretnych dniach w godzinach od 10 do 20.

Biuro Obsługi Klienta Netflix

Każdy klient, który ma pytania lub konkretny problem związany z usługami, jakie oferuje serwis Netflix, powinien niezwłocznie skontaktować się z dostępnym na stronie numerem telefonu Netflix. Wykwalifikowani konsultanci z pewnością pomogą każdemu klientowi w jego problemie lub wątpliwościami związanymi z usługami, jakie oferuje Netflix. Dobrze jest wcześniej dowiedzieć się, czy numer telefonu Netflix będzie dostępny w godzinach, w których chcemy się z nim połączyć.