Tarcza Finansowa PFR telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2019-10-18 12:41:28
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 14:44:22
Tarcza Finansowa PFR telefon

Telefon Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju. Konsultanci Tarczy Finansowej dostępni telefonicznie i elektronicznie. Aktualne dane kontaktowe do Tarczy Finansowej.

Kontakt Tarcza Finansowa

Tarcza Finansowa jest częścią programu Tarczy Antykryzysowej i jest przeznaczona dla firm i pracowników na okres pandemiczny w celu zminimalizowania strat spowodowanych obostrzeniami wprowadzonymi w kraju. Do tej pory powstały dwie takie tarcze Tarcza Finansowa PFR 1.0 oraz Tarcza Finansowa PFR 2.0. Tarcza oferuje polskim firmom subwencje finansowe, które mają polepszyć sytuację finansową firmy i zrekompensować szkody poniesione z powodu pandemii.

W celu skontaktowania się z Tarczą Finansową PFR możliwe jest na stronie wysłanie formularza kontaktowego. W danych formularza należy podać takie informacje jak imię i nazwisko, dane kontaktu zwrotnego, czyli adres e-mail lub numer telefonu. Po wpisaniu tematu oraz treści wiadomości można oczekiwać odpowiedzi na podany adres e-mail. Wysyłając wiadomość, można uzyskać odpowiedź na pytania dotyczące programu Tarcza Finansowa. Odpowiedzialne są za to osoby mogące bez problemu udzielić odpowiedzi na nurtujące ludzi pytania.

Telefon Tarcza Finansowa

Dla osób zainteresowanych dofinansowaniem z programu Tarczy Finansowej istnieje możliwość kontaktu telefonicznego w celu uzyskania informacji o projekcie. Telefon Tarcza Finansowa PFR do kontaktu to: 800 800 120. Tarcza Finansowa telefon dostępny jest dla zainteresowanych w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 17:00. W innych godzinach, kiedy infolinia nie działa, zalecane jest skorzystanie z adresu e-mail. Na infolinii można uzyskać wszelkie informacje na temat dofinansowania. Oprócz telefonu możliwy jest także kontakt poprzez adres e-mail. Skrzynka elektroniczna, na którą należy wysyłać pytania to: [email protected].

Telefon Tarcza Finansowa PFR: 800 800 120

Tarcza Finansowa PFR media

Istnieje stworzony osobny adres e-mail dla mediów. Można się za jego pomocą kontaktować w celu uzyskania wypowiedzi osób zajmujących się funduszami lub próśb uczestnictwa członków zarządu w wystąpieniach publicznych. Adres e-mail Tarczy Finansowej dla mediów: [email protected]. Telefon Tarcza Finansowa dla mediów nie jest dostępny. Jedyną opcją kontaktu jest wysłanie wiadomości elektronicznej na wyżej podany e-mail.