0

Związek Kynologiczny Wrocław telefon

  • Kategoria: inne

  • Data publikacji: 2018-06-08 00:33:10
  • Data modyfikacji: 2022-11-26 19:24:55
Związek Kynologiczny Wrocław telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualny kontakt do Związku Kynologicznego we Wrocławiu? Poniżej przestawione zostały wszelkie aktualne sposoby na skontaktowanie się z firmą w tym także telefon Związku Kynologicznego we Wrocławiu. Wypróbuj telefon Związek Kynologiczny Wrocław już teraz!

Telefon Związek Kynologiczny Wrocław

Najczęściej wybieraną i najlepszą metodą na kontakt z pracownikami Centrum Obsługi Klienta firmy jest możliwość skorzystania z udostępnionego poniżej telefonu Związku Kynologicznego we Wrocławiu. Daje on klientom możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantami Związku Kynologicznego we Wrocławiu oraz zdobycie przydatnych informacji z zakresu aktualnej oferty firmy. Pracownicy, którzy odpowiedzialni są za obsługę telefonu Związku Kynologicznego we Wrocławiu, udzielą także kontaktującym się klientom odpowiedzi na wszelkie pytania i ich wątpliwości. Należy także wspomnieć, że telefon Związku Kynologicznego we Wrocławiu jest dostępny dla klientów tylko i wyłącznie w wybranych godzinach. Na chwilę obecną dostępny poniżej numer jest obsługiwany w poniedziałki w godzinach od 11:00 do 14:00, a także od wtorku do piątku w godzinach od 15:00 do 20:00.

Telefon Związku Kynologicznego we Wrocławiu: 71 343 25 22 

Związek Kynologiczny Wrocław kontakt

Dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu firma Związek Kynologiczny Wrocław udostępnia także adres poczty elektronicznej. Na podane poniżej skrzynki mailowe można w wiadomościach mailowych wysyłać wszelkie problemy, czy też pytania, które wymagają fachowej pomocy konsultantów Centrum Obsługi Klienta Związek Kynologiczny Wrocław. Dobrze, aby w wiadomości takiej w temacie znalazł się krótki opis powodu, z jakim klient kontaktuje się z pracownikami firmy, a w treści samej wiadomości dokładnie opisany problem wymagający pomocy. Należy w nim zawrzeć jak największą ilość przydatnych informacji. Pomogą one bowiem w szybszym znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Związek Kynologiczny Wrocław: [email protected]
E-mail Związek Kynologiczny Wrocław: [email protected]

Alternatywną opcją dla klientów jest skorzystanie z adresu korespondencyjnego. Na poniższy adres listownie klienci mogą wysyłać wszelkie sprawy, z którymi mają problem. Należy jednak dodać, że w przypadku tej opcji na wiadomość zwrotną trzeba będzie czekać znacznie dłużej niż w przypadku innych metod. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu Związku Kynologicznego we Wrocławiu.

Adres korespondencyjny Związku Kynologicznego we Wrocławiu: ul. Leszczyńskiego 7, 50-078 Wrocław