0

Virgin Mobile Telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-10-23 00:36:59
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 12:01:54
Virgin Mobile Telefon

Virgin Mobile telefon pozwoli uzyskać potrzebne dane. Telefon Virgin Mobile pomaga w rozwiązaniu problemów z kartą. Telefon Virgin mobile umieszczono na stronie

W przypadku chęci rozwiązania problemu warto zadzwonić na telefon Virgin Mobile. Dzięki zadzwonieniu na telefon kontaktowy Virgin Mobile możliwe jest uzyskanie informacji dotyczących usług oferowanych przez operatora. Telefon Virgin Mobile obsługują specjaliści, czekający tylko i wyłącznie na połączenie. Telefon do Virgin Mobile można znaleźć na poniższej stronie, a sam numer jest łatwym do zapamiętania ciągiem cyfr.

Virgin Mobile telefon

Telefon: *222 (w przypadku połączenia z numerów Virgin Mobile)
Telefon: 799 555 222 (w przypadku połączenia od innych operatorów)
22 278 79 88 (w przypadku zakupu przez telefon)
Numery te dostępne są przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 8 do 18 

Virgin Mobile przeniesienie numeru

Nasuwa się więc pytanie jak przenieść numer do Virgin Mobile? Trzeba podkreślić, że możliwe jest złożenie wniosku o przeniesienie numeru do Virgin Mobile przy pomocy strony internetowej w zakładce Przenieś numer. Wszystko, co jest nam potrzebne to jedynie obecny numer telefonu komórkowego, nazwa naszego operatora oraz numer naszego konta. Drugą opcją, jest skontaktowanie się z działem obsługi klienta CMOK dostępnym 24 godziny na dobę. Wystarczy pamiętać swój numer telefonu, nazwę operatora oraz numer konta (oczywiście jeśli je pamiętasz). Wniosek o przeniesienie numeru można złożyć osobiście w specjalnym punkcie partnerskim Virgin Mobile. Tam udzielona zostanie odpowiednia pomoc przez przedstawicieli firmy.