HP telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-01-10 14:38:41
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 11:18:38
HP telefon

HP telefon zapewnia dostęp do kompleksowego wsparcia technicznego. Telefon HP dostarcza informacji o zamówieniu online. Łatwy dostęp do numeru.

HP Polska telefon to miejsce bardzo chętnie wybierane. Telefon HP jest przydatny w celu sprawdzenia danych statusu zamówienia. Wszystkie możliwe problemy powiązane z zamówieniem, można kierować pod numer telefonu HP. Telefon HP jest dostępny na stronie. Call Center HP jest miejscem, służącym do kontaktu w przypadku pytania. Telefon HP zajmuje się również wsparciem technicznym. Wybrany numer HP dostępny z listy pozwala na otrzymanie konkretnego rozwiązania danego problemu.

Biuro Obsługi Klienta HP

Telefon HP (22) 5 666 000
Telefon, pod który należy się kontaktować w przypadku urządzeń objętych i nieobjętych gwarancją wymiany całego zestawu konserwacyjnego oraz urządzeń objętych usługą HP Care Pack. Dostępny w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 z wyłączeniem świąt.

Telefon HP (22) 583 43 73
Telefon, pod który należy się kontaktować w przypadku urządzeń objętych bądź nieobjętych gwarancją oraz urządzeń objętych usługą HP Care Pack lub kontraktem,  Dostępny w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 18 z wyłączeniem świąt.

Ze wsparciem technicznym można także skontaktować się drogą internetową: support.hp.com/pl-pl lub przy pomocy aplikacji znajdującej się na stronie HP poprzez MyHPSupport, a także przy pomocy formularza kontaktowego firmy HP dostępnego na stronie HP Polska.