0

Telefon podatkowa

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-05-14 17:02:05
  • Data modyfikacji: 2022-09-16 14:54:46
Telefon podatkowa

Telefon podatkowy - skontaktuj się w celu uzyskania pomocy w rozliczeniu. Zapytaj doradcy o PIT. Krajowa informacja podatkowa. Aktualny numer.

Telefon podatkowy kontakt

Telefon podatkowy jest realizowany przez państwo w celu porady dotyczącej rozliczenia na przykład PIT. Telefon podatkowy obsługiwany jest przez krajowych specjalistów podatkowych. Dodatkowo w celu skontaktowania się z konsultantem możliwe jest rozpoczęcie rozmowy na czacie online, który służy do szybkiej wymiany informacji. Możliwe jest również wysłanie wiadomości e-mail na jeden z podanych adresów na stronie.

Telefon podatkowy numer kontaktowy

W celu skontaktowania się z doradcą wystarczy zadzwonić na numer telefon podatkowy. Informację, jakie można uzyskać od konsultanta dotyczą rozliczenia podatku lub cła. Przed rozpoczęciem rozmowy występuję zapowiedź głosowa. Podczas zapowiedzi należy wybrać odpowiednią kombinację numerków, aby połączyć się z odpowiednim konsultantem. Dokładny przebieg zapowiedzi można odnaleźć na oficjalnej stronie podatki.gov.pl.  Aby uzyskać połączenie, dostępne są podane numery kontaktowe: 

telefon podatkowy:

  • 801 055 055 (dla połączeń z telefonów stacjonarnych)
  • 22 330 03 30 (dla połączeń z telefonów komórkowych)
  • +48 22 330 03 30 (dla połączeń z zagranicy)

telefon podatkowy czynny jest w godzinach od 8:00-16:00

Telefon podatkowy online

Aby skorzystać z internetowej porady, należy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail, w zależności od tematu rozmowy. Dodatkowo na stronie można rozpocząć czat z konsultantem, który postara odpowiedzieć się na pytania ogólne dotyczące rozliczeń. 

Pomoc techniczna serwisu e-Urząd Skarbowy
[email protected]

Pomoc techniczna twoj e-PIT
[email protected]  

Pomoc techniczna Portalu Podatkowego
[email protected]

Krajowa informacja Skarbowa
[email protected]

Pozostałe dane dostępne na stronie internetowej.

Porada podatkowa stacjonarnie

Aby uzyskać poradę dotyczącą rozliczenia podatku PIT lub cła, można odwiedzić urząd skarbowy w mieście i zapytać się obsługę osobiście. Dane kontaktowe urzędu skarbowego w okolicy można sprawdzić na oficjalnej stronie.