0

Telefon Teatr Muzyczny Roma

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2020-03-06 09:33:42
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 13:12:19
Telefon Teatr Muzyczny Roma

Teatr Muzyczny Roma - Kontakt telefoniczny w sprawie uzyskania informacji na temat aktualnego repertuaru. Telefoniczna rezerwacja biletów. Aktualne dane

Teatr Muzyczny Roma kontakt

Teatr Muzyczny Roma umożliwia kontakt w sprawach dotyczących zakupu biletu lub w przypadku chęci uzyskania informacji na dany temat.  Możliwe jest wykorzystanie danych kontaktowych Teatr Muzyczny Roma udostępnia je na swojej oficjalnej stronie.  Możliwe jest również śledzenie na bieżąco aktualności związanych z teatrem poprzez media społecznościowe Teatr Muzyczny Roma. Dostępny jest również newsletter, dzięki któremu wszystkie nowości będą przychodzić na adres mailowy.

Teatr Muzyczny Roma telefon

Teatr Muzyczny Roma telefon udostępnia w celu zakupu biletów i jest obsługiwany przez kasę biletową w teatrze oraz sekretariat. Możliwe jest również skontaktowanie się z pozostałymi działami teatru oraz zadanie pytań związanych z działalnością samej placówki. O wszystkie aktualności oraz nadchodzące wydarzenia jest możliwości zapytania się, dzwoniąc na podany na stronie numer.

Teatr Muzyczny Roma telefon kasa biletowa
+48 22 628 03 60
+48 22 628 89 98 (rezerwacja)

Teatr Muzyczny Roma telefon sekretariat
+48 22 621 80 37

Teatr Muzyczny Roma kontakt online

Teatr Muzyczny Roma kontakt online może posłużyć w celach informacyjnych, jednak można za jego pośrednictwem również zarezerwować miejsca lub napisać swoją opinię. Możliwe jest wykorzystując dane kontaktowe Teatr Muzyczny Roma udostępnione na oficjalnej stronie.

Teatr Muzyczny Roma e-mail kasa biletowa
[email protected]

Teatr Muzyczny Roma e-mail sekretariat
[email protected]

Teatr Muzyczny Roma

Aby zadać pytania osobiście, możliwe jest to po odwiedzeniu placówki. Dane kontaktowe Teatr Muzyczny Roma udostępnia na swojej stronie.

Teatr Muzyczny Roma adres
ul. Nowogrodzka 49, 00-695 Warszawa