0

Mubi telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2018-11-25 13:48:21
  • Data modyfikacji: 2022-07-07 15:13:36
Mubi telefon

Skontaktuj się telefonicznie z Mubi już teraz. Infolinia telefoniczna do Mubi. Numer telefonu do Mubi dla klientów. Dostępny telefon do Mubi. Kontakt telefoniczny z Mubi.

Mubi kontakt

Mubi jest to strona, która umożliwia użytkownikowi porównywanie ubezpieczeń. Można na niej porównać OC/AC oraz korzystając z dostępnego na stronie kalkulatora, obliczyć ubezpieczenie samochodu.

Gdy wystąpi potrzeba na kontakt Mubi można skorzystać z dostępnego na stronie internetowej formularza kontaktowego. W arkuszu konieczne jest podanie wymaganych danych kontaktowych. Kontakt online poprzez formularz kontaktowy pozwala na wysłanie zapytania do Biura Obsługi Klienta Mubi. 

Kontakt Mubi może się także odbywać za pomocą poczty elektronicznej. W tym przypadku wszystkie zapytania należy wysyłać na adres e-mail [email protected]. Wiadomości wysyłane na skrzynkę pocztową również trafiają do Biura Obsługi Klienta Mubi.

E-mail: [email protected]

Mubi telefon

Kontakt poprzez telefon Mubi jest możliwy dzięki dostępnej infolinii dla klientów. Skorzystanie z telefonu Mubi jest możliwe od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 21:00 oraz w soboty od godziny 9:30 do 17:00. Telefon Mubi działa pod numerem +48 (22) 250 02 00. Dzięki zadzwonieniu na telefon Mubi można uzyskać wszystkie potrzebne informacje oraz odpowiedzi na pytania, które są związane z ubezpieczeniem. Z telefonu Mubi można również korzystać, gdy chce się otrzymać sprawdzone informacje, które dotyczą tematu AC/OC.

Telefon: +48 (22) 250 02 00