0

TelePizza telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2018-12-18 09:18:34
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 11:27:31
TelePizza telefon

Telepizza telefon - zamów pizze do domu lub z odbiorem osobistym. Zobacz ofertę Telepizza. Kody rabatowe. Aktualne dane dostępne na stronie internetowej

Telepizza kontakt

Telepizza jest siecią restauracji specjalizującej się w sprzedaży pizzy. Oprócz pizzy restauracja posiada także startery, sałatki, desery czy napoje. Wszystkie dania robione są przez restaurację. Sama restauracja została założona w 1987 roku w Hiszpanii, jednak w tym momencie posiada lokale w wielu państwach na całym świecie.

Aby skontaktować się z restauracją w sprawie zamówienia, przekazania opinii czy chęci podjęcia współpracy dostępnych jest kilka form kontaktu. Kontakt Telepizza dostępny jest poprzez adres e-mail, numer telefonu czy media społecznościowe. Aby uzyskać kontakt, wystarczy wybrać jedną z powyższych możliwości i wysłać wiadomość lub zadzwonić na podany numer telefonu Telepizza. Na oficjalnej stronie Telepizza menu przedstawia wszystkie aktualne pozycje serwowane przed restaurację.

Telepizza telefon

Telepizza telefon obsługuję przez różne działy, w zależności od tematu, w jakiej sprawie dzwonimy. Aby zamówić pizzę, wystarczy sprawdzić aktualny numer telefonu danej restauracji, z której będzie zamówienie. 

Telepizza telefon sekretariat:

  • 22 869 69 00
  • 22 869 69 69

Telepizza franczyza:

  • 797 026 900

Telepizza online

Nawiązanie kontaktu z Telepizza online jest bardzo proste. Na stronie podany jest szereg adresów e-mail, do konkretnych działów. Co więcej, na mediach społecznościowych takich jak Instagram możliwe jest wysłanie wiadomości prywatnej. Nowości Telepizza można śledzić na Twitterze.

Franczyza
[email protected]

Dział marketingu
[email protected]

Dział zakupów (adres jedynie dla dostawców)
[email protected]

Dział kontroli jakości i nowych produktów
[email protected]

Dział HR
[email protected]

Opinie
[email protected]

Telepizza adres

Telepizza swoją główną siedzibę posiada w Warszawie, jednak aby skontaktować się osobiście z pracownikami restauracji, lepszym sposobem będzie odwiedzenie jednej z placówek, znajdujących się na terenie całej Polski. Telepizza adres swoich placówek umieszcza na oficjalnej stronie, wraz ze szczegółami poszczególnych restauracji.

Siedziba Telepizza

Postępu 6, 02-676 Warszawa