0

PayTel telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-01-05 10:07:22
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 11:12:58
PayTel telefon

Paytel telefon znajduje się na stronie internetowej. Aktualne dane kontaktowe oraz numery telefonów dostępne dla klientów. Konsultanci Biura Obsługi Klienta do dyspozycji klientów.

Kontakt Paytel

Paytel jest marką zajmującą się płatnościami bezgotówkowymi za pomocą telefonów, kart płatniczych oraz zarządzaniem sieciami terminali POS. Jest to jeden z głównych dostawców usług płatniczych. Istnieje możliwość kontaktu z Paytel przez formularz kontaktowy, znajdujący się na ich stronie internetowej.

Formularzy kontaktowych jest dwa. Odpowiedni uzupełnia się w zależności od tego czy jest się już klientem firmy Paytel, czy może jest się zainteresowanym ich ofertą. W przypadku formularza konieczne jest podanie takich danych jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Numer telefonu
  • Temat i wiadomość

Odpowiedź zostanie udzielona przez konsultanta na jeden z podanych w formularzu danych kontaktowych. Pytania można wysyłać na temat firmy, umów, problemów technicznych, zapytań finansowych i innych. Konsultanci w każdej chwili mogą odpowiedzieć na nurtujące pytania klientów. Do dyspozycji zainteresowanych możliwy jest również kontakt poprzez adres elektroniczny e-mail oraz telefon Paytel. Paytel posiada główny adres e-mail do biura firmy.

E-mail: [email protected]

Fax: (+48 22) 581 96 01

Telefon Paytel dla klientów

Paytel posiada sporo możliwości kontaktu dla klientów firmy. Opróćz wcześniej wspomnianego formularza kontaktowego możliwe jest skorzystanie z opcji telefon do Paytel lub e-mail do Paytel. Paytel telefon oraz adres elektroniczny udostępniło na swojej stronie internetowej. Istnieją dwa numery telefonów dla klientów w zależności od tego, z jakiego urządzenia korzysta. Jeśli jest to telefon komórkowy, to należy wybrać numer: (+48 18) 521 18 00. W przypadku telefonów stacjonarnych powinno wybrać się numer: 801 090 108. Telefon Paytel nie jest jedyną opcją dla kontaktu klientów. Adres elektroniczny dla klientów Paytel to: [email protected].

Kontakt Paytel media

Paytel udostępnia osobny adres e-mail dla mediów. W celu skontaktowania się z firmą w tym przypadku trzeba wysłać zapytanie na adres: [email protected]. Nie istnieje podany na stronie numer telefonu dla mediów. Jedyną formą kontaktu jest skorzystanie z podanego wyżej adresu e-mail.