0

Ticketmaster telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2018-08-08 01:56:34
  • Data modyfikacji: 2022-07-26 15:00:16
Ticketmaster telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Ticketmaster. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Ticketmaster. Dane kontaktowe do Ticketmaster podane na stronie infolinii.

Ticketmaster kontakt

Ticketmaster Entertainment, Inc. to amerykańska firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją biletów z siedzibą w Beverly Hills w Kalifornii, działająca w wielu krajach na całym świecie. W 2010 roku połączyła się z Live Nation pod nazwą Live Nation Entertainment. Sprzedaż biletów firmy jest realizowana cyfrowo lub w dwóch głównych centrach logistycznych zlokalizowanych w Charleston w Wirginii Zachodniej i Pharr w Teksasie, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Klientami Ticketmaster są obiekty, artyści i promotorzy. Klienci kontrolują swoje wydarzenia i ustalają ceny biletów, a Ticketmaster sprzedaje bilety, które udostępniają im klienci. Siedziba Ticketmaster w Polsce zlokalizowana jest pod adresem Bukowińska 22B, 02-703 Warszawa.

W celu skontaktowania się z Ticketmaster dostępna jest forma kontaktu online. Wystarczy przesłać zapytanie na podany adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Konsultanci postarają się odpowiedzieć na zapytanie w jak najszybszym tempie w godzinach pracy.

Ticketmaster telefon +48 22 395 87 00

Dostępna jest również linia telefoniczna Ticketmaster. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu +48 22 395 87 00. Konsultanci odbierają przychodzące połączenia telefoniczne tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 9:30 – 13:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy linia telefoniczna jest nieczynna. Warto jednak przed jakąkolwiek próbą kontaktu zajrzeć na specjalnie przygotowaną przez zaawansowanych konsultantów sekcję FAQ, która zawiera najczęściej zadawane przez klientów pytania. Kontakt telefoniczny jest najszybszą metodą kontaktu z Ticketmatster.