0

Telefon Koleje Wielkopolskie

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2019-01-15 16:46:05
  • Data modyfikacji: 2022-08-19 11:47:52
Telefon Koleje Wielkopolskie

Aby sprawdzić aktualny rozkład jazdy pociągów, dobrze jest skontaktować się z telefonem Kolei Wielkopolskich. Numer dostępny jest na stronie online.

Dziś o wiele szybciej i łatwiej jest uzyskać potrzebny numer telefonu Kolei Wielkopolskich. Każdy z dostępnych numerów został dokładnie opisany, dzięki czemu znacznie skraca się czas na znalezienie przez klienta poszukiwanego numeru i kontakt z biurem obsługi klienta Kolei Wielkopolskich. Telefon Koleje Wielkopolskie dostępny jest na platformie z dostępnymi numerami. Numer do Kolei Wielkopolskich to gwarancja udzielenia pasażerowi wszelkich dostępnych informacji związanych z bezpieczną podróżą pociągiem. Koleje Wielkopolskie są jedną z najczęściej wybieranych form transportu. Cieszą się one dużą popularnością klientów. Warto jest więc skorzystać z numeru telefonu na Koleje Wielkopolskie i dowiedzieć się wszelkich interesujących nas informacji w sprawie rozkładu jazdy i wszelkich usług, jakie dają nam Koleje Wielkopolskie.

Telefon Koleje Wielkopolskie

Telefon: 61 279 27 00
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Telefon do spraw informacji

Telefon: 19 757
*Telefon Kolei Wielkopolskich jest czynny przez całą dobę. Opłata za połączenie z numerem wynosi 1,29 złotych za każdą rozpoczętą minutę połączenia.

Kontakt do spraw skarg oraz reklamacji Koleje Wielkopolskie

E-mail: [email protected]