HBO GO telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-08-27 14:51:51
  • Data modyfikacji: 2022-09-19 12:11:22
HBO GO telefon

HBO GO telefon - skontaktuj się w celu wykupu lub rezygnacji ze subskrypcji. Zgłoś problem dotyczący platformy. Aktualny numer telefonu. Zadzwoń bezpłatnie

HBO GO kontakt

HBO GO był polskim internetowym serwisem wideo na życzenie. Oferował dostęp do filmów i seriali z oferty kanałów HBO i Cinemax. Aktualnie HBO GO zostało zastąpione HBO Max, które natomiast jest amerykańskim serwisem strumieniowym typu wideo na życzenie. HBO Max opiera się na subskrypcji oferującej bezpośredni dostęp do swojej biblioteki za stałą miesięczną dopłatą.

HBO GO kontakt możliwy jest na kilka sposobów, które zostały wymienione na oficjalnej stronie oraz Twitterze HBO. Portal umożliwia telefon HBO GO obsługiwany przez obsługę klienta. Dodatkowo można skorzystać z adresu e-mail podane na stronie lub wysłać wiadomość poprzez formularz kontaktowy. Dla osób zainteresowanych przekazaniem swoich opinii lub drobnych uwag możliwe jest skorzystanie z mediów społecznościowych takich jak Instagram w cel wysłania wiadomości prywatnej.

HBO GO telefon

Aby uzyskać telefoniczne wsparcie ze strony HBO, możliwe jest wykorzystanie podane na stronie numeru telefonu. HBO GO telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta HBO Max  od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-23:00 oraz w soboty i niedziele od 12:00 do 18:00.

HBO GO telefon 800 012 024

HBO GO kontakt online

W celu uzyskania wsparcia technicznego ze strony HBO GO warto wysłać wiadomość online za pośrednictwem adresu e-mail formularza kontaktowego lub wiadomości prywatnej na Instagramie.  Aby wysłać wiadomość online, dostępny jest HBO GO adres e-mail [email protected]

HBO GO dane kontaktowe

Niestety HBO GO nie posiada swojej siedziby w Polsce, także korespondencja oraz kontakt osobisty jest w tym przypadku niemożliwy. Szczegółowe dane kontaktowe HBO GO można sprawdzić, odwiedzając oficjalną stronę.