0

Telefon Galeria Silesia City Center

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-02-02 23:48:33
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 10:03:14
Telefon Galeria Silesia City Center

Silesia City Center telefon - kontakt z galerią handlową w Katowicach. Uzyskaj informację na temat placówki oraz parkingu. Sprawdź sklepy w City Center

Silesia City Center kontakt

Silesia City Center jest ruchliwym centrum handlowym z domami towarowymi, butikami i punktami świadczącymi usługi z zakresu zdrowia i urody. Silesia City Center położone jest  w Katowicach na ulicy Chorzowskiej.

Kontakt z galerią można uzyskać w celu uzyskania informacji na temat samej placówki oraz punktów znajdujących się w niej. Silesia City Center telefon udostępnia osobom chętnym skontaktować się z punktem informacyjnym lub biurem dyrekcji. Dodatkowo możliwe jest wysłanie wiadomości e-mail z zapytaniem na temat galerii oraz skorzystanie z mediów społecznościowych i wysłanie tam wiadomości prywatnej.

Silesia City Center telefon

Silesia City Center telefon obsługuję przez biuro dyrekcji oraz punkt informacyjny znajdujący się w centrum. Możliwe jest zadanie pytań związanych ze świadczeniem usług galerii. Silesia City Center telefon dostępny jest w godzinach pracy centrum.

Silesia City Center telefon punkt informacyjny
+48 32 60 50 000

Silesia City Center biuro dyrekcji
+48 32 60 50 010

Silesia City Center e-mail

Kontakt z galerią możliwy jest również poprzez adres e-mail Silesia City Center udostępnia go na swojej stronie. W celu zadania pytania wystarczy wysłać wiadomość na podany adres. Możliwe jest również skorzystanie z mediów społecznościowych i wykorzystanie wiadomości prywatnej w celu nawiązania kontaktu.

Silesia City Center e-mail biuro dyrekcji
[email protected]

Silesia City Center e-mail punkt informacyjny
[email protected]

Silesia City Center dane kontaktowe

Udając się na osobistą rozmowę z dyrekcją galerii warto wykorzystać dane kontaktowe Silesia City Center, umieszczone na oficjalnej stronie. 

Silesia City Center adres
ul. Chorzowska 107, 40-101 Katowice