TOPR telefon

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2023-05-31 16:53:23
  • Data modyfikacji:
TOPR telefon

Całodobowa pomoc TOPR w górach – zadzwoń na numer alarmowy TOPR. Natychmiastowa pomoc dla turystów w Tatrach pod numerem TOPR.

Telefon TOPR

W przypadku wypadków lub zaginięć, TOPR otrzymuje sygnał i natychmiast wyrusza na pomoc. Dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości terenu, są w stanie odnaleźć poszkodowanych i zapewnić im niezbędną opiekę medyczną, a następnie bezpiecznie ich przetransportować. Głównym celem TOPR jest ochrona i ratowanie ludzkiego życia w górach. Ratownicy są zawsze gotowi do podjęcia działań ratunkowych w każdej sytuacji, bez względu na porę roku czy panujące warunki atmosferyczne.

TOPR przyjmuje zgłoszenia pod numerem alarmowym 985, który został specjalnie dedykowany do celów ratownictwa górskiego. To numer, który należy wybrać w przypadku nagłej sytuacji lub zagrożenia w Tatrach. Telefon TOPR oczywiście działa całodobowo.

Numer alarmowy TOPR: 985

Numer alarmowy 985 dla TOPR jest dostępny całą dobę. Ważne jest również zapamiętanie drugiego numeru TOPR, który również może się okazać pomocny w sytuacji alarmowej - +48 601 100 300. Oba podane numery telefonów TOPR służą do wezwania pomocy w sytuacjach kryzysowych w Tatrach. Należy jednak pamiętać, aby nie nadużywać tych numerów alarmowych TOPR.