Teka telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-10-25 10:17:44
  • Data modyfikacji: 2022-07-21 10:44:15
Teka telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Teka. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Teka. Dane kontaktowe do Teka podane na stronie infolinii.

Teka kontakt

Teka to międzynarodowa korporacja założona w 1924 roku w Niemczech. Specjalizuje się w produkcji urządzeń kuchennych, armatury łazienkowej, pojemników przemysłowych oraz kuchni profesjonalnych. W Teka projektuje się urządzenia będące duszą kuchni. To właśnie tutaj gotuje się życie i dzieją się najlepsze chwile życia. Kuchnia to coś więcej niż pomieszczenie, w którym przygotowywane są posiłki. To miejsce, gdzie można się śmiać, marzyć, współtworzyć, rozmawiać, podejmować decyzje, dzielić się wiadomościami, snuć plany życia. Jednym słowem to w kuchni przeżywa się niezapomniane chwile. Z tego właśnie powodu Teka  produkuje urządzenia, aby dostarczać rozwiązania i prawdziwe innowacje do kuchni. Rozwiązania, które pasują do stylu życia i harmonizują się domem. Marka Teka, stworzona w Niemczech, opiera się na jakości, technologii oraz innowacji. Produkty Teka znane są na całym świecie ze swojej niezawodności, wydajności i precyzji.

Chcąc skontaktować się z Teka zaleca się skorzystanie z linii telefonicznej, jednak kontakt online również jest możliwy. Wystarczy uzupełnić intuicyjny i prosty w obsłudze formularz kontaktowy. W arkuszu trzeba wypełnić odpowiednie pola danych:

  • Imię
  • Nazwisko
  • Telefon
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Miasto
  • Kraj
  • Wiadomość

Po poprawnym uzupełnieniu formularza zostanie on przesłany do Biuro Obsługi Klienta Teka. W przypadku chęci skontaktowania się bezpośrednio za pomocą elektronicznej poczty internetowej należy przesłać zapytanie na adres [email protected]

Teka telefon +48 85 555 50 50

Kontakt telefoniczny można uzyskać z właścicielem Teka Industrial oraz z Biuro Obsługi Klienta. Numer telefonu do właściciela – 942 355 050. Numer telefonu do Biuro Obsługi Klienta – +48 85 555 50 50. Konsultanci odpowiedzą nawet na najbardziej zawiłe pytania tylko w wyznaczonych do tego celu godzinach od poniedziałku do piątku od 9:00 – 17:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie odbierają połączeń telefonicznych. Warto jednak przed jakąkolwiek próbą kontaktu zapoznać się ze specjalnie przygotowaną przez zaawansowanych konsultantów sekcją FAQ, która zawiera najczęściej zadawane przez klientów pytania.