0

Telefoniczna konsultacja seksuologiczna

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2019-08-02 05:45:21
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 12:46:08
Telefoniczna konsultacja seksuologiczna

Telefon na infolinię seksuologiczną. Uzyskaj bezpłatną poradę seksuologa. Konsultacje i pomoc telefoniczna po wybraniu numeru 800 121 212

Konsultacje z seksuologiem

Konsultacja wsparcia w przypadku problemów związanych z szeroko pojętym tematem seksu. Warto skorzystać z dostępnej infolinii dla osób z problemami związanymi z orientacją seksualną, stosunkiem. W przypadku takich tematów często powodują u ludzi skrępowanie, a w szczególności gdy pojawiają się problemy. Konsultacje seksuologiczne dla wielu są stresujące, jednak dzięki infolinii udostępnionej dla zainteresowanych przebieg takiej rozmowy jest znacznie przyjemniejszy i bezpieczny. Dzięki anonimowości, którą zapewnia kontakt telefoniczny, pacjenci mogą czuć się dużo bardziej swobodnie, a wiedza, że po drugiej stronie znajduje się osoba znająca się na tym temacie i kompetentna do udzielania odpowiedzi powoduje, że czują oni swego rodzaju komfort psychiczny.

Telefon do seksuologa

Istnieje telefoniczna infolinia seksuologiczna dla osób z problemami lub potrzebujących pomocy. Wystarczy zadzwonić pod odpowiedni numer telefonu dostępny dla każdego. Infolinia dostępna jest pod numerem telefonu: 800 121 212, który jest obsługiwany przez Stowarzyszenie Lambda. Po wybraniu numeru kontaktujemy się z lekarzem, a potrzebne informacje i pomoc możemy uzyskać natychmiastowo.

Porady seksuologiczne

Potrzebując bezpłatnej porady seksuologicznej, można zadzwonić na infolinię seksuologiczną. Stacjonarne porady kosztują zwykle powyżej 100 zł za wizytę, w przypadku infolinii porada jest darmowa. Telefony odbierają specjaliści w dziedzinie seksuologii. Jeśli istnieją przesłanki o problemach seksuologicznych, warto zaczerpnąć porady u specjalisty. Problemami, którymi zajmują się te osoby, mogą być na przykład zaburzenia erekcji i wytrysku, problemy w komunikacjach z partnerem, zbyt wysokim lub niskim libido, strachu przed kontaktem seksualnym.

Seksuolog wizyta

Cena stacjonarnej wizyty u seksuologa może wahać się w granicach od 100 zł do 200 zł. Jeśli jednak ciężko jest przełamać barierę skrępowania gdy poruszany jest ten temat, dobrą opcją jest zadzwonienie na anonimową infolinię seksuologiczną pod numerem telefonu 800 121 212. Porady na infolinii są darmowe dla dzwoniących, jednak trzeba pamiętać o koszcie, jakim jest realizacja połączenia na infolinię.