KweliTV telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2020-02-16 07:16:15
  • Data modyfikacji: 2022-06-30 13:14:11
KweliTV telefon

Kontakt do pomocy technicznej KweliTV. Dostępne numery infolinii i inne formy kontaktu z działem obsługi klienta

KweliTV Kontakt

KweliTV to platforma streamingowa, która ma wielu użytkowników z całego świata, choć głównymi jej klientami są użytkownicy z USA. Podstawowym celem działalności KweliTV jest publikowanie filmów dokumentalnych, seriali, wiadomości i programów dla dzieci. Warto znać dane kontaktowe KweliTV, aby szybko uzyskać wsparcie dla w razie jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem usługi. Użytkownicy, którzy doświadczają jakichkolwiek problemów z transmisją strumieniową, mogą skorzystać z opcji kontaktu oferowanych przez tę platformę. Numer infolinii KweliTV jest dostępny na stronie internetowej platformy i umożliwia użytkownikom bezpośredni kontakt z obsługą klienta. Pod  numer KweliTV można również zadzwonić, jeśli potrzebna jest pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych, których nie można rozwiązać innymi sposobami. Można także skorzystać z formularza kontaktowego e-mail KweliTV, jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące funkcji, której opisu nie ma stronie. Natomiast, gdy pojawią się jakiekolwiek problemy z platformą lub pytania dotyczące jej funkcjonalności, zaleca się dokładne określenie problemu i skorzystanie z możliwości pomocy.

Kontakt KweliTV telefon

Jeśli potrzebujesz pomocy lub masz pytania, możesz skontaktować się z centrum pomocy KweliTV pod adresem [email protected]. Chętnie pomogą Ci się skonfigurować odpowiednie opcje i odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące platformy KweliTV i jej funkcji. Jeśli wolisz porozmawiać bezpośrednio z jednym z członków świetnie przygotowanego zespołu, możesz skorzystać z systemu czatu online. Czat jest dostępny na stronie głównej witryny, wystarczy kliknąć przycisk „Czat na żywo” w prawym dolnym rogu po wejściu na stronę kweli.tv/czat/. Oprócz tych opcji, w kwestiach dotyczących ochrony prywatności w zakresie przetwarzania danych osobowych pomoc jest dostępna również za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected].

KweliTV – dostępność

KweliTV zaprasza do korzystania z platformy wszystkich odwiedzających stronę, dla których idea wolności słowa i transparentności jest ważna. Ta platforma została stworzona jako miejsce integracji między twórcami i odbiorcami filmu i informacji. KweliTV jest dostępna w wersji online, ale można też skorzystać z aplikacji na urządzenia mobilne. Aplikację KweliTV można pobrać z App Store lub Google Play. Można również zarejestrować subskrypcję płatną, dzięki której będzie możliwe oglądanie filmów w 4K.