Aborcyjny Dream Team telefon

  • Kategoria: medycyna

  • Data publikacji: 2019-10-22 01:58:40
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 10:38:03
Aborcyjny Dream Team telefon

Kontakt telefoniczny Aborcyjny Dream Team. Uzyskaj pomoc telefoniczną od Aborcyjny Dream Team. Infolinia telefoniczna Aborcyjny Dream Team.

Aborcyjny Dream Team kontakt

Grupa Aborcyjny Dream Team zajmuje się rozpowszechnianiem informacji dotyczących aborcji farmakologicznej. Kontakt z przedstawicielkami Aborcyjny Dream Team jest możliwy poprzez skorzystanie z dostępnego na stronie internetowej formularza kontaktowego. Arkusz należy wypełnić wymaganymi danymi kontaktowymi, takimi jak imię oraz adres e-mail, oraz należy też dołączyć do niego wiadomość. 

Kontakt Aborcyjny Dream Team jest również realizowany poprzez pocztę elektroniczną. Wszystkie wiadomości należy kierować pod adres e-mail [email protected]

Dodatkową, kolejną formą kontaktu z Aborcyjny Dream Team jest kontakt poprzez portale społecznościowe. Wiadomości do Aborcyjny Dream Team można wysyłać, korzystając z Messengera oraz Instagrama.

E-mail: [email protected] 

Aborcyjny Dream Team

Telefon Aborcyjny Dream Team działa dla wszystkich zainteresowanych. Infolinia telefoniczna Aborcyjny Dream Team działa pod numerem kontaktowym +48 222 922 597. Dzwoniąc na telefon Aborcyjny Dream Team można uzyskać potrzebną pomoc od grupy zarówno na terenie Polski jak i za granicą. Grupa Aborcyjny Dream Team bardzo dba o poczucie komfortu dla kobiet dzwoniących na telefon Aborcyjny Dream Team. Telefon Aborcyjny Dream Team jest aktywny codziennie, od poniedziałku do niedzieli, od godziny 8:00 do 20:00. Wszystkie dodatkowe pytania, które nie wymagają natychmiastowej odpowiedzi, zaleca się jednak kierować do Aborcyjny Dream Team elektronicznie, aby nie obciążać infolinii.

Telefon: +48 222 922 597