Inter Cars telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-06-17 06:51:47
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 09:41:43
Inter Cars telefon

Aktualne dane kontaktowe do Inter Cars na stronie. Skontaktuj się telefonicznie z Inter Cars już teraz. Numer telefonu Inter Cars. Infolinia telefoniczna Inter Cars.

Inter Cars kontakt

Inter Cars kontakt umożliwia między innymi online. W tym celu udostępnił swoim klientom formularz kontaktowy, który stał się główną formą kontaktu i który jest dostępny na stronie internetowej. Wypełniając dany arkusz wszystkimi wymaganymi danymi kontaktowymi, można zamówić połączenie z konsultantem telefonicznym Biura Obsługi Klienta, albo wysłać jakieś zapytania dotyczące konkretnego produktu lub zgłosić problem, reklamacje oraz inne. Wszelkie wiadomości wysyłane przez klientów są odbierane i przetwarzane przez pracowników z Biura Obsługi Klienta. Można też bezpośrednio wysyłać wszystkie wiadomości na adres poczty elektronicznej. Skrzynka pocztowa Inter Cars ma adres [email protected] i to na nią należy przesyłać wszelkie zapytania.

Sekretariat Inter Cars znajduje się w Warszawie na ulicy Powsińskiej 64. 

E-mail: [email protected]
Adres: ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa

Telefon Inter Cars

Kontakt Inter Cars jest możliwy nie tylko online. Inter Cars kontakt z klientami realizuje również poprzez telefonię komórkową. Dla klientów udostępniony jest numer prowadzący na telefon Inter Cars. Klienci mogą uzyskać wszelką potrzebną pomoc, wybierając numer kontaktowy, który prowadzi na telefon Inter Cars. Kontakt poprzez telefon Inter Cars jest możliwy dzięki konsultantom telefonicznym Biura Obsługi Klienta. Aby zadzwonić na telefon Inter Cars, należy wybrać numer kontaktowy 22 511 30 30. Telefon Inter Cars nie działa jednak całodobowo. Przed zadzwonieniem na telefon Inter Cars warto dowiedzieć się, w jakich godzinach telefon Inter Cars jest dostępny dla klientów.

Istnieje także telefon Inter Cars, który prowadzi do sekretariatu w Warszawie. Chcąc skontaktować się z biurem należy dzwonić na telefon Inter Cars pod numerem 801 80 20 20. Na podany numer, który kieruje na telefon Inter Cars, należy dzwonić wyłącznie w godzinach pracy biura.

Telefon (ogólny): 22 511 30 30
Telefon (biuro w Warszawie): 801 80 20 20