Telefon Twitter

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-12-14 19:02:41
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 16:33:18
Telefon Twitter

Uzyskaj dostępny kontakt z portalem dzięki dostępnemu telefonowi Twitter. Dzięki skontaktowaniu się z konsultantem Biura Obsługi Klienta można uzyskać wszelkie potrzebne informacje. Skorzystaj już dziś z telefonu Twitter.

Krótko o portalu Twitter

Twitter jest portalem społecznościowym, który swoimi początkami sięga roku 2006. Daje on użytkownikom możliwość prowadzenia czegoś na kształt własnego bloga. Osoby mogą udostępniać na swoim profilu różnego rodzaju tak zwane „tweety” z ograniczoną ilością znaków. Mogą dzięki temu wyrażać swoje poglądy czy dokumentować wspomnienia, czy wydarzenia. Dodatkowo inni użytkownicy portalu mogą komentować tweety, polubić je czy też udostępnić dalej. Dzięki temu, że z Twittera korzysta większość celebrytów i znaczących osobistości takich jak aktorzy, sportowcy, biznesmeni, politycy czy nawet prezydenci państw portal na przestrzeni lat stał się bardzo popularny, a dzięki opcji oznaczania użytkowników w tweetach i możliwości odpowiedzenia coraz więcej ludzi na całym świecie zaczyna z niego korzystać. Dzięki prostocie i ciągłemu rozwojowi coraz więcej ludzi wybiera ten portal.

Twitter kontakt

Możliwość skontaktowania się z portalem Twitter została udostępniona wszystkim użytkownikom. Jedyną dostępną aktualnie formą kontaktu jest skorzystanie z Centrum Pomocy Twitter. Dzięki dostępności takiej pomocy użytkownik w razie problemów na bieżąco może poinformować konsultantów Centrum Pomocy, opisując występujący problem. Z pewnością konsultanci pomogą jak najszybciej znaleźć przyczynę występującego błędu i szybko ją naprawić. Niestety na chwilę obecną do użytku publicznego nie został udostępniony żaden aktualny telefon Twitter. Użytkownicy nie mogą skorzystać z takiej opcji na skontaktowanie się z portalem. W razie problemów należy zwrócić się bezpośrednio do Centrum Pomocy umieszczonego na portalu lub w aplikacji mobilnej.

Jak zgłosić naruszenie treści na Twitterze

Na portalu Twitter wszyscy użytkownicy mają prawo zgłaszać publikowane przez innych treści. W przypadku gdy opublikowany tweet jest niezgodny z regulaminem portalu, użytkownik ma możliwość zgłoszenia treści bezpośrednio na portalu. Do najczęściej zgłaszanych naruszeń na Twitterze zaliczyć można między innymi spam, szkodliwe treści czy też nadużycia.