0

Centrum Nauki Kopernik telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2018-11-23 17:06:28
  • Data modyfikacji: 2022-06-27 10:54:48
Centrum Nauki Kopernik telefon

Centrum Nauki Kopernik oferuje światowej klasy wystawy naukowe. Zobacz ekspozycje oraz filmy i zdumiewające eksperymenty w Planetarium.

Centrum Nauki Kopernik 

To centrum nauki jest idealnym miejscem dla wszystkich ciekawskich umysłów. Pełne zajęć praktycznych, unikalnych eksponatów Centrum Nauki Kopernik to coś więcej niż tylko laboratorium – to przeżycie! Centrum Nauki Kopernik kontaktuje się z klientami zarówno telefonicznie poprzez infolinię, jak i za pomocą poczty elektronicznej. Kontakt z Centrum Nauki Kopernik za pośrednictwem poczty elektronicznej jest możliwy pod adresem [email protected]. Oferta przygotowana przez organizatorów skierowana jest nie tylko do dzieci, ale także do młodzieży i dorosłych. W Centrum Nauki Kopernik zwiedzający mogą samodzielnie przeprowadzać eksperymenty w bezpiecznym otoczeniu. Dzięki temu Centrum Nauki Kopernik jest przyjaznym miejscem, w którym można spędzać czas, a także zyskać nowe umiejętności. W Centrum Nauki Kopernik oferowane są również różnego rodzaju warsztaty, na które można się udać osobno lub we współpracy z nauczycielami. Wyróżnia ich to, że w ich trakcie uczniowie nie tylko biorą udział w zajęciach, ale także samodzielnie poszukują odpowiedzi na pytania i poszerzają swoje wiadomości. Centrum Nauki Kopernik prowadzi również współpracę z wieloma szkołami, które wchodzą w grono jego partnerów.

Cennik

Wystawy – bilety normalne 

Dni powszednie 37 zł 
Święta, weekendy, wakacje 39 zł

Wystawy – bilety ulgowe

Dni powszednie 25 zł 
Święta, weekendy, wakacje 26 zł

Wystawy – wieczory dla dorosłych

bilet normalny/ulgowy 42 zł

Planetarium – filmy 2D, prosto z nieba

Bilet normalny 27 zł 

Bilet ulgowy 19 zł

Planetarium – koncerty, pokazy specjalne

Bilet normalny/ulgowy 36 zł

Dostępność biletów

Bilety na wszystkie atrakcje w Centrum Nauki Kopernik sprzedawane są w kasach na dworcu, ale także online. Warto skorzystać z możliwości zakupu biletów online, aby zaoszczędzić czas i nie czekać w kolejce. Bilety zakupione za pośrednictwem strony internetowej są wysyłane w wiadomości e-mail na podany adres poczty elektronicznej. Bilety do Centrum Nauki Kopernik należy wydrukować lub okazać ich posiadanie w wersji elektronicznej na smartfonie. Nie trzeba stać w kolejce, przesłany kod QR należy zeskanować w czytniku, co upoważnia do wejścia na teren wystawowy obiektu.

Bilety grupowe

Bilety grupowe są dostępne tylko poprzez stronę internetową Centrum Nauki Kopernik. W kasach biletowych można zakupić tylko bilety indywidualne.

Godziny Otwarcia

Wystawy

styczeń-czerwiec, wrzesień i grudzień

pn.-pt. 8:00-18:00

pt. 10:00-21:00

sob.-niedz. 9:00-19:00

wakacje: lipiec-sierpień

pn.-cz. 9:00-19:00

pt. 9:00-20:00

sob.-niedz. 9:00-19:00

Planetarium

styczeń-czerwiec, wrzesień i grudzień

pn.-wt. 9:00-15:30

śr.-cz. 9:00-19:30

pt. 10:00-21:00

sob. 10:00-20:30

niedz. 10:00-19:30

wakacje: lipiec-sierpień

pn.-wt. 10:00-15:30

śr.-cz. 10:00-19:30

pt.-sob. 10:00-21:00

niedz. 10:00-19:30

Zastrzega się, że w razie przeglądu technicznego najczęściej w pierwszy poniedziałek miesiąca, godziny dostępności mogą być inne. Także niektóre święta powodują zmiany w harmonogramie. Zapraszamy do sprawdzenia zaplanowanych zmian w harmonogramie dostępności i kontaktu z infolinią Centrum Nauki Kopernik.

Dodatkowe atrakcje w Centrum Nauki Kopernika

Centrum Nauki Kopernik to bardzo przyjazne miejsce dla rodzin z małymi dziećmi. Nie ma tu przewodników, ich rolę przejęli animatorzy. Wszystkie wystawy są dostępne dla zwiedzających, jest też wiele atrakcji dla dzieci. Wystawy w Centrum Nauki Kopernik podzielone są na kategorie: na przykład Teatr Wysokich Napięć, Strefa Eksperymentów czy Planetarium. Wszystkie atrakcje w Centrum Nauki można zwiedzać na podstawie klasycznego biletu, który obejmuje wstęp na wszystkie wystawy i pokazy. Osobny bilet trzeba kupić tylko na pokazy w Planetarium. Ta opcja jest idealna dla osób, które chcą zwiedzić np. tylko wystawę Astronomia. Ponadto zwiedzający mają możliwość zarejestrowania się jako wolontariusze w Centrum Nauki Kopernik, dzięki czemu uzyskują bezpłatny dostęp do prezentacji w terminach zamkniętych w ramach okresów rejestracji. 

Kontakt

Centrum Nauki Kopernik obsługuje kontakt telefoniczny za pośrednictwem infolinii. Dzwoniący na numer telefonu Centrum Nauki Kopernik są obsługiwani od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.  Z biegiem lat zauważyliśmy, że to kontakt online jest najczęściej wykorzystywaną przez użytkowników formą kontaktu. Niemniej jednak, aby nie sprawiać kłopotu osobom, które nie są dostatecznie zaznajomione z tematyką, przygotowaliśmy infolinię, dzięki której można uzyskać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Infolinia 

Centrum Nauki Kopernik, poza udzielaniem informacji, umożliwia kontakt telefoniczny pod numerem infolinii. Połączenia kierowane na numer telefonu Centrum Nauki Kopernik są obsługiwane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, ale użytkownicy mogą również w każdej chwili wysłać e-mail z pytaniami. Infolinia Centrum Nauki Kopernik jest jedną z częściej wykorzystywanych przez użytkowników form kontaktu, ale warto wiedzieć, że odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w dziale FAQ na oficjalnej stronie internetowej. Być może wszystkie potrzebne informacje znajdują się właśnie tam.