0

Telefon Stava

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2019-04-01 20:16:24
  • Data modyfikacji: 2022-08-31 12:54:43
Telefon Stava

Skontaktuj się ze Stava w sprawie dowozów zamówień gastronomicznych. Telefon Stava został udostępniony dla klientów na stronie internetowej. Aktualne dane kontaktowe do konsultantów Biura Obsługi Klienta firmy Stava.

Co to jest Stava?

Stava jest to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2014 roku i obsługuje dowozy zamówień z partnerskich restauracji. Dzięki ich usługom placówki gastronomiczne mogą oddelegować do Stava dostawy do klientów. Posiada ona swoich kurierów oraz własny program, dzięki któremu zarządzanie logistyką jest znacznie łatwiejsze. Obecnie firma ma już ponad 50 oddziałów w różnych miastach Polski.

Kontakt Stava

Kontakt do firmy Stava zapewniony jest na kilka sposobów. Niestety osoby przyzwyczajone do kontaktu za pomocą strony internetowej takich jak czat online z botem lub konsultantem oraz formularz kontaktowy do wypełnienia i wysłania nie zostały udostępnione. Zainteresowani muszą skorzystać z jednej z dostępnych form kontaktu, jakimi są telefon Stava oraz e-mail Stava.

Telefon Stava

Do Stava zostały udostępnione dwa numery telefonów, w zależności od tego gdzie połączenia będzie wykonywane. Stava telefon znajduje się na stronie internetowej. Jeśli zainteresowany chciałby skontaktować się z centralą należy wybrać telefon Stava: +48 71 70 70 274. Drugi telefon Stava przeznaczony jest do kontaktu z konsultantami działu sprzedaży i jest to numer: +48 77 70 70 922. Niestety dokładne dni i godziny działania infolinii telefonicznej Stava nie zostały podane. Jeśli połączenie nie jest odbierane przez telefon Stava, można skontaktować się na inny sposób, na przykład wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej.

E-mail Stava

Wiadomości i pytania klienci mogą kierować na adres poczty elektronicznej. W zależności od sprawy należy wysyłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail Stava. Wszelkie pytania dotyczące Stava można kierować na adres e-mail: [email protected]. W przypadku pytań odnośnie działu sprzedaży można wysyłać zapytania na e-mail Stava: [email protected]. Ostatni adres e-mail Stava przeznaczony jest dla mediów i jest to: [email protected].

Oddziały Stava

Na stronie Stava znajduje się specjalnie przygotowana mapka z pełną listą wszystkich oddziałów. Stava posiada biura w większości większych miast. Udostępnione do nich zostały dokładne dane adresowe, jednak nie istnieje telefon Stava oraz e-mail Stava do każdej placówki z osobna.