0

BCS telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-10-30 21:49:19
  • Data modyfikacji: 2022-07-19 10:44:05
BCS telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie BCS. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat BCS. Dane kontaktowe BCS podane na stronie infolinii.

BCS kontakt

BCS  to polska marka stworzona w 2008 roku. Wiele lat doświadczenia w sektorze elektronicznych systemów zabezpieczeń dało szanse na stworzenie wyjątkowej grupy produktów. Od 13 lat krajowa marka BCS jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży CCTV. Znając bardzo dobrze potrzeby rynku, BCS wie czym powinien charakteryzować się produkt wysokiej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny i zapewnieniu wsparcia techniczno-projektowego na najwyższym poziomie. Tworząc markę BCS, współpracuje z firmami z całego świata. Wybiera najlepsze rozwiązania z rynku, podpowiada udoskonalenia, czyniąc tym sposobem BCS produktem unikalnym. Współpracuje z największymi światowymi koncernami oraz małymi lokalnymi firmami oferując wyjątkowe rozwiązania. Stara się popularyzować także polskie idee, tworząc w kraju własne autorskie oprogramowanie dostosowywane do indywidualnych wymagań klienta. Ponadto BCS współpracuje z innymi firmami krajowymi dostarczając unikalne technologie, które adaptują do rozwiązań oferowanych w systemach BCS. Tym sposobem tworzy ekskluzywne produkty potrzebne do profesjonalnej instalacji. Na ofertę BCS składa się każda linia z grupy produktów CCTV, obejmująca produkt: ekonomiczny, standardowy i profesjonalny dedykowany do projektów. Klient może znaleźć systemy oparte na każdej technologii, w tym HD-CVI, HD-TVI, AHD, ANALOG. W ofercie znajdują się również małe rejestratory przeznaczone do obsługi kilku kamer oraz najnowocześniejsze IP dedykowane dla największych systemów stosowanych na świecie. Wszelkie akcesoria niezbędne do instalacji takie jak: zasilacze, uchwyty, puszki montażowe są sprawdzane i testowane przez inżynierów i wprowadzane na rynek jako integralna część systemu BCS.

Jednym ze sposobów kontaktu z BCS jest przesłanie zapytania na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected], dodatkowo możliwy jest kontakt poprzez zadzwonienie na podany numer telefonu +48 22 846 25 31. Konsultanci postarają się odpowiedzieć jak najszybciej na wysłane zapytanie. Siedziba BCS zlokalizowana jest pod adresem 02-238 Warszawa, ul. Modularna 11 (hala IV).

Infolinia BCS

Dzięki dostępowi do infolinii BCS możliwy jest kontakt telefoniczny. Wystarczy wykonać połączenie telefoniczne na podany numer telefonu +48 22 846 25 31, aby uzyskać odpowiednią pomoc od zaawansowanych konsultantów linii telefonicznej.

BCS telefon +48 22 846 25 31