United Health telefon

  • Kategoria: zdrowie i uroda

  • Data publikacji: 2019-08-17 22:56:37
  • Data modyfikacji: 2022-07-08 15:56:50
United Health telefon

Kontakt telefoniczny z konsultantem Biura Obsługi Klienta United Health. Infolinia telefoniczna United Health. Numer telefonu United Health.

United Health kontakt

Główna siedziba United Health – firmy farmaceutycznej – ma swoje położenie w Londynie. W samej Anglii działają dwa biura firmy United Health. Jedno z nich można znaleźć również w Londynie. Drugie biuro mieści się w Oxfordzie. 

Kontakt United Health można uzyskać poprzez wiadomości wysyłane do United Health na mediach społecznościowych. Niestety na ten moment kontakt elektroniczny z United Health przy użyciu innej metody, nie jest dostępny.

Adres (siedziba główna):
3rd Floor, 3 Sheldon Square,
Paddington, London W2 6HY.

United Health telefon

Telefon United Health obsługiwany jest przez osoby pracujące jako konsultanci w Dziale Obsługi Klienta United Health. Telefon United Health dostępny jest pod numerem kontaktowym 020 7121 0560 dla wszystkich zainteresowanych. Telefon United Health jest obsługiwany przez konsultantów wyłącznie w godzinach pracy siedziby głównej firmy United Health. W przypadku chęci kontaktu telefonicznego należy dzwonić na telefon United Health w godzinach pracy infolinii.

Telefon: 020 7121 0560