0

50 style telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-25 12:32:02
  • Data modyfikacji: 2022-07-27 09:45:35
50 style telefon

Skontaktuj się ze sklepem 50 style za pomocą telefonu. Konsultanci z Biura Obsługi Klienta 50 style dostępni są pod odpowiednim numerem telefonu. Telefon 50 style udostępniony na stronie internetowej.

50 style to sklep, który posiada w swojej ofercie odzież, obuwie oraz akcesoria fitness. W ich asortymencie znaleźć można produkty dla mężczyzn, kobiet oraz dzieci. Wybierać można spośród takich marek jak Nike, Adidas, New Balance i inne. Istnieje możliwość składania zamówień w sklepie online. Dostawa jest darmowa w przypadku zamawiania do sklepów stacjonarnych oraz darmowa dla zamówień powyżej 200 zł.

Kontakt 50 style

Do sklepu 50 style istnieje możliwość kontaktu za pomocą formularza kontaktowego. Klienci mogą wysyłać wiadomości do konsultantów poprzez formularz znajdujący się na stronie internetowej. Należy jedynie wypełnić takie dane jak:

  • Imię i nazwisko
  • Adres e-mail
  • Telefon
  • Temat i treść wiadomości

Konsultanci odpowiadają na pytania zainteresowanych najszybciej jak to tylko możliwe. Wiadomości wysyłane są na adres e-mail podany w formularzu.

Telefon 50 style

Do dyspozycji klientów sklep udostępnia telefon 50 style oraz adres e-mail. W przypadku pytań odnośnie sklepu, produktów lub zamówień należy je kierować na podane dane kontaktowe. Telefon 50 style do kontaktu z konsultantami sklepu to: 12 681 84 90. Telefon 50 style odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 21:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00. W przypadku posiadania problemu z zamówieniami lub chęci złożenia zamówienia przez telefon 50 style warto skorzystać z Biura Obsługi Klienta. Do kontaktu z konsultantami można wykorzystać również podany przez sklep adres poczty elektronicznej. Wiadomości można wysyłać na adres e-mail: [email protected]. W przypadku adresu e-mail kierować można takie same pytania jak w przypadku telefonu 50 style. Na wiadomości e-mail konsultanci odpowiadają w tych samych godzinach, w których działa infolinia telefoniczna.

Wymiana i zwroty 50 style

W sklepie 50 style klienci mają możliwość wymiany produktu w przypadku wybrania złego rozmiaru w ramach tego samego modelu. Istnieje również możliwość zwrotu produktu bez podania przyczyny. Obie te opcje możliwe są przez 30 dni od daty odebrania przesyłki z zakupionym towarem. W przypadku reklamacji klienci mają możliwość jej zgłoszenia przez 2 lata od otrzymania towaru.