Kękę Kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-08-29 01:22:45
  • Data modyfikacji: 2022-12-15 10:34:28
Kękę Kontakt

Sprawdź aktualne sposoby na kontakt z Kękę znajdujące się na poniższej stronie internetowej. Telefon Kękę umożliwia na bezpośrednią rozmowę z raperem. Sprawdź już dziś wszystkie aktualne sposoby na kontakt z artystą.

Telefon Kękę

Jednym z możliwych sposobów na skontaktowanie się z menadżerem rapera jest dostępny na poniższej stronie internetowej telefon Kękę. Jest to możliwość na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z menadżerem rapera i uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji oraz danych. Dodatkowo przedstawiciel dostępny pod telefonem Kękę udzieli także odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Niestety godziny funkcjonowania telefonu Kękę nie zostały udostępnione na poniższej stronie internetowej. Przed bezpośrednim kontaktem z podanym numerem warto więc we własnym zakresie sprawdzić godziny aktywności telefonu Kękę.

Telefon Kękę do menadżera: 606 71 23 61

Kontakt Kękę

Jedną z możliwości na skontaktowanie się z raperem oraz internetowym twórcą jest skorzystanie z dostępnych poniżej adresów poczty elektronicznej udostępnionych dla fanów i w celach biznesowych przez Kękę. Za pomocą podanych maili możliwa jest bezpośrednia rozmowa z menadżerem artysty. Na podane adresy mogą kontaktować się zarówno fani rapera, jak i osoby chcące rozwiązać sprawy związane ze sklepem i koncertami Kękę. Przed wysłaniem takowej wiadomości warto w tytule zawrzeć powód napisania jej, a w samej treści dokładnie opisać daną sprawę. Ułatwi to w znaczący sposób znalezienie odpowiedniego rozwiązania dla problemu klienta. Wszystkie wysłane na podane adresy mailowe wiadomości zostaną odpowiednio przesłane do konsultantów Centrum Obsługi Klienta sklepu Kękę zostaną odesłane wraz z odpowiedzią w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Kękę do menadżera: [email protected]
E-mail Kękę do sklepu: [email protected]