Telefon Volvo

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-08-07 01:56:32
  • Data modyfikacji: 2022-08-31 16:47:42
Telefon Volvo

Sprawdź aktualne dane kontaktowe do dealerów Volvo. Telefon Volvo znajduje się dla zainteresowanych na stronie internetowej. Skontaktuj się z konsultantami Biura Obsługi Klienta Volvo w sprawie oferty.

Co to jest Volvo?

Volvo jest to firma produkująca samochody osobowe. Została założona w 1927 roku, a jej siedzibą jest Szwecja. Volvo produkuje samochody, bazując na nowoczesnych technologiach. W ofercie firmy można znaleźć samochody osobowe spalinowe, hybrydowe oraz elektryczne. Na stronie internetowej można znaleźć interesujące modele samochodów Volvo wraz z ich opisem oraz widełkami cenowymi, które różnią się w zależności od wyposażenia pojazdu. W ofercie Volvo znaleźć można takie samochody jak Volvo XC90, Volvo XC60, Volvo XC40, Volvo S90, Volvo S60, Volvo V90, Volvo V60. W przypadku zainteresowanie ofertą Volvo możliwe jest znalezienie dealera Volvo, u którego klienci mogą poznać bardziej szczegółowe informacje odnośnie ofert. Można również skorzystać z konfiguratora Volvo. Firma posiada swój autoryzowany serwis Volvo.

Kontakt Volvo

W przypadku posiadania pytań w sprawie ofert, samochodów lub chęci uzyskania pomocy można skontaktować się z Volvo na wiele różnych sposobów. Warto sprawdzić jeszcze listę najczęściej zadawanych pytań, gdyż firma Volvo przygotowała zbiór odpowiedzi na nie pod specjalną zakładką na stronie internetowej. Dzięki nim zainteresowani mają możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania, nie musząc dzwonić na infolinię telefoniczną Volvo Biura Obsługi Klienta.

Telefon Volvo

Rozmowa telefoniczna może być bardzo wygodną i szybką opcją dla zainteresowanych kontaktem. Na szczęście Volvo przygotowało specjalny telefon Volvo na infolinię do kontaktu z Centrum Obsługi Klienta. W przypadku posiadania wszelkich pytań związanych z samochodami, ofertami, jazdą próbną i innymi można je kierować na specjalny telefon Volvo. Volvo telefon podało na swojej stronie internetowej w zakładce z kontaktem. Telefon Volvo do kontaktu to: 22 255 20 50. Niestety nie zostały podane dokładne godziny odbierania połączeń przez konsultantów.

E-mail Volvo

Volvo zapewnia swoim klientom możliwość kontaktu elektronicznego. Jednym z nich jest adres poczty elektronicznej podany na stronie internetowej. W przypadku Volvo Polska klienci mogą kierować wszelkie pytania na adres e-mail Volvo: [email protected]. Ten e-mail przeznaczony jest specjalnie dla polskich klientów. Istnieje również główny e-mail Volvo dla klientów z innych państw i jest to adres: [email protected].

Adres Volvo

Polski Oddział Volvo znajduje się w Warszawie na ulicy Puławskiej. Istnieje telefon Volvo do kontaktu z główną siedzibą Volvo. Jest to inny numer telefonu niż ten służący jako infolinia dla klientów. Telefon Volvo do siedziby w Warszawie to: 48 (22) 566 28 00.

Salony Volvo

Na stronie internetowej zainteresowani ofertą Volvo mają możliwość sprawdzenia pełnej listy wraz z pełnymi danymi adresowymi placówek, w których można sprawdzić ofertę Volvo na własne oczy. Warto z niej skorzystać i umówić się na spotkanie z przedstawicielem Volvo.