Kross Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-03-26 17:05:30
  • Data modyfikacji: 2023-01-16 14:56:27
Kross Telefon

Kross kontakt telefoniczny, adres e-mail. Telefon kontaktowy do Biura Obsługi Klienta Kross. Firma Kross formularz kontaktowy, telefon, adres, numer.

Telefon Kross

Warto wiedzieć, że Kross jest polskim producentem rowerów. Kross to jedna z najpopularniejszych na rynku marek. Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać kontakt z firmą, muszą wiedzieć, że oferowany przez Kross telefon to najszybszy dostępny kanał kontaktowy. Wykonując połączenie na numer 29 752 11 00 można uzyskać wszystkie potrzebne informacje, a także odpowiedzi na nurtujące pytania. Telefon Kross funkcjonuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00. Połączenia odbierane są przez konsultantów Biura Obsługi Klienta, którzy mają duże doświadczenie zawodowe, szeroki zakres wiedzy, a także wysokie kwalifikacje. Dzięki temu są w stanie odpowiedzieć na każde pytania zadane przez osobę dzwoniącą. 

Obecnie działający numer telefonu do Biura Obsługi Klienta Kross to: 29 752 11 00
Kross adres e-mail: [email protected]

Kross kontakt telefoniczny

Udostępniany przez firmę Kross kontakt telefoniczny działa pod numerem 29 752 11 00. Należy pamiętać, że oferowany przez Kross telefon do Biura Obsługi Klienta nie jest jedynym dostępnym kanałem kontaktowym. Klienci mogą również przesłać wiadomość mailową, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Zapytania należy kierować na adres e-mail, jakim jest [email protected].

Istnieje też możliwość skorzystania z formularza kontaktowego, który został umieszczony na głównej stronie internetowej. W celu uzyskania kontaktu należy go uzupełnić wszystkimi wymaganymi danymi. Obowiązkowo trzeba zawrzeć również treść szczegółowo opisującą zaistniałą sytuację. Poprawnie wypełniony formularz trafia do Biura Obsługi Klienta Kross

Telefon Kross: 29 752 11 00
Adres e-mail: [email protected]