Maxcom telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-06-12 06:39:40
  • Data modyfikacji: 2022-11-26 17:33:34
Maxcom telefon

Szukasz aktualnego sposobu na kontrakt z firmą Maxcom? Sprawdź poniższą stronę internetową. Zostały tu opisane wszelkie możliwe sposoby na kontakt z firmą w tym także telefon Maxcom. Telefon Maxcom to źródło cennych informacji.

Telefon Maxcom

Jednym z najlepszych i najszybszych sposobów na bezpośredni kontakt z firmą jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Maxcom. Poprzez połączenie telefoniczne klienci mogą bezpośrednio od konsultanta Centrum Obsługi Klienta firmy dowiedzieć się o najnowszej ofercie Maxcom. Z pewnością eksperci dostępni pod telefonem Maxcom udzielą także odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących. Warto także zaznaczyć, że aktualnie dostępnych jest kilka numerów telefonów kontaktowych do firmy. Z tego powodu zebrane na stronie telefony Maxcom zostały odpowiednio uporządkowane i opisane, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo telefon Maxcom jest dostępny dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon Maxcom: +48 32 327 70 89
Telefon Maxcom w sprawach serwisu: +48 32 325 07 00

Kontakt Maxcom

Klienci mogą skorzystać także z innych opcji na kontakt z firmą. Jedną z nich jest wysłanie wiadomości poprzez dostępny poniżej adres poczty elektronicznej. Za jego pośrednictwem klienci mają możliwość bezpośredniej korespondencji z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Maxcom. Wysyłając maila, należy pamiętać, żeby w tytule wiadomości zawrzeć powód, z jakim klient zwraca się do pracowników firmy, a w treści wiadomości dokładnie opisać sytuację podając jak największą ilość przydatnych szczegółów oraz informacji. Na odpowiedź zwrotną ze strony Biura Obsługi Klienta firmy Maxcom trzeba będzie poczekać około kilku dni roboczych.

E-mail Maxcom: [email protected] 
E-mail Maxcom w sprawach serwisu: [email protected] 

Klasyczną opcją na kontakt z firmą jest skorzystanie z adresu korespondencyjnego. Tak jak w przypadku wysłania wiadomości poprzez pocztę mailową klient w liście powinien, jak najbardziej szczegółowo przedstawić całą sprawę, z jaką pisze do firmy. Warto jednak wspomnieć, iż w przypadku tej metody na odpowiedź zwrotną będzie trzeba poczekać znacznie dłużej niż przy wyborze innej opcji na kontakt z działem obsługi klienta Maxcom. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu Maxcom.

Adres Maxcom: ul. Towarowa 23a, 43-100 Tychy

Strona internetowa Maxcom

Na oficjalnej stronie internetowej Maxcom udostępniony został także formularz kontaktowy, dzięki któremu klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Przed jego wysłaniem należy wpierw uzupełnić wszystkie wymagane pola odpowiednimi danymi klienta, następnie wybrać kategorię zgłoszenia, a w treści wiadomości dokładnie opisać sprawę, z którą zwraca się klient. Warto także dodać adres poczty mailowej, na który w ciągu kilku dni powinna przyjść odpowiedź zwrotna.