0

Facebook telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2020-01-06 20:25:03
  • Data modyfikacji: 2022-07-28 12:28:40
Facebook telefon

W celu skontaktowania się z administratorem Facebook warto skorzystać z podanych na stronie sposobów.

Numer telefonu Facebook

Na tej stronie zamieszczone zostały możliwe sposobu kontaktu z administratorem Facebook. Kontakt Facebook telefon w Polsce nie różni się od tego oferowanego przez inne kraje. Aktualnie serwis Facebook nie oferuje możliwości konsultacji telefonicznych z pracownikami. Nie występuje więc Facebook numer telefonu. Aby skontaktować się w celu podzielenia się uwagami, zadania pytania bądź rozwiązania problemów należy skorzystać z formularza kontaktowego.
 

Facebook telefon

Kontakt z administratorem Facebook jest dostępny za pośrednictwem formularza kontaktowego jeśli jesteś użytkownikiem indywidualnym. Jest to najczęściej wybierana przez użytkowników metoda na uzyskanie pomocy. Bezpośredni kontakt z supportem Facebook jest dostępny jeśli użytkownik posiada konto biznesowe. Możliwy jest również kontakt przez chat Facebook dostępny online. Niestety nie jest możliwym aktualnie zaczerpnięcia informacji w sposób telefoniczny. W celu kontaktu z portalem należy skorzystać z elektronicznych form obsługi klienta. Dział Obsługi Klienta Facebook przyjmuje zgłoszenia jedynie drogą elektroniczną.

Kontakt z administratorem Facebook

  1. Logowanie do konta Facebook
  2. Wybór zakładki  pomoc i wsparcie
  3. Kliknięcie przycisku opisanego jako [zgłoś problem]

Kontakt do biura obsługi klienta w Polsce przeznaczony jest dla użytkowników komunikujących się w języku polskim. Facebook posiada swoich przedstawicieli również w wielu innych państwach na świecie.