0

Hotel Solny Telefon

Hotel Solny Telefon

Hotel Solny telefon jest dostępny na stronie poniżej. Telefon Hotel Solny jest zawsze aktualny.

Hotel Solny telefon

Aby nawiązać kontakt z Hotel Solny warto skorzystać z podanych na stronie poniżej Hotel Solny telefon. Da to możliwość zarezerwowania odpowiedniego dla klienta pokoju, dokonania wynajęcia pokoju do spotkań biznesowych lub zadania pytań dotyczących oferty Hotel Solny. Aktualny telefon Hotel Solny znajduje się na stronie poniżej. 

Hotel Solny kontakt

Hotel Solny zapewnia klientom numer telefonu w ceu kontaktu. Poza tradycyjnym połączeniem telefonicznym, sprawy można załatwiać przez pocztę elektroniczną. Wiadomości elektroniczne mogą być wysyłane poza czasem pracy recepcjonistów co sprawia, że jest to bardzo elastyczny sposób kontaktu wygodny dla klientów. Połączenia telefoniczne są obsługiwane przez pracowników recepcji w godzinach ich pracy. Dane kontaktowe do obsługi hotelu znajdują się poniżej.

Telefon: +48 603 894 159

Telefon: +48 605 238 800

E-mail: [email protected]

Skorzystanie z podanych informacji to bezproblemowe skorzystanie z oferty hotelu. Zainteresowane osoby mogą liczyć na kontakt z wykorzystaniem zarówno telefonów komórkowych jak i stacjonarnych,

Hotel Solny usługi

Hotel Solny ma do zaoferowania pokoje w wysokim standardzie. Hotel przewidział wynajęcie przestrzeni w celu organizacji spotkań biznesowych lub przyjęć. Klienci mogą liczyć na udogodnienia obejmujące między innymi siłownię, spa czy restaurację. Atrakcyjna lokalizacja i wysoki standard sprawia, że jest to chętnie wybierany przez klientów hotel do spędzenia wakacji i nie tylko.