0

Fortum telefon

  • Kategoria: operatorzy

  • Data publikacji: 2019-01-22 07:19:03
  • Data modyfikacji: 2022-08-04 16:23:54
Fortum telefon

Skontaktuj się z międzynarodowym dostawcą energii. Telefon Fortum dostępny dla zainteresowanych klientów na stronie internetowej. Aktualne dane kontaktowe do firmy Fortum.

Fortum to firma energetyczna z siedzibą w Finlandii. Dostarcza ona energię elektryczną, gaz i ciepło do klientów na całym świecie. W Polsce zawitała w 2003 roku. Obecnie w Polsce znajdują się dwie elektrociepłownie w Częstochowie oraz Zabrzu. W przypadku chęci kontaktu z Biurem Obsługi Klienta istnieje taka możliwość. Fortum umożliwia kontakt za pomocą formularza kontaktowego, adresu e-mail oraz poprzez telefon Fortum.

Kontakt Fortum

Do Fortum możliwy jest kontakt na wiele sposobów. Jedną z nich jest formularz kontaktowy. W celu wysłania wiadomości należy uzupełnić takie dane jak imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail oraz napisać wiadomość. Formularze trafiają do konsultantów Fortum, którzy odpisują na wiadomości tak szybko jak to możliwe. W przypadku chęci kontaktu z Fortum możliwe jest skorzystanie z podanego na stronie internetowej adresu poczty elektronicznej. Adres, na który należy kierować połączenia to: [email protected]. Fortum posiada również stacjonarne placówki Biura Obsługi Klienta, jednak pozostają one zamknięte do odwołania. W przypadku awarii lub przerw w dostawie prądu możliwe jest sprawdzenia na stronie internetowej mapy wyłączeń dostaw. Można uzyskać informacje o aktualnych awariach, planowanych przerwach i pracach naprawczych.

Telefon Fortum

W przypadku kontaktu telefonicznego z Fortum możliwy jest on za pomocą numeru telefonu. Istnieją dwa telefony Fortum działające jak infolinia telefoniczna dla klientów. Każdy z numerów dotyczy pytań odnośnie różnych spraw. W przypadku pytań o prąd lub gaz należy dzwonić na jeden numer, a w przypadku pytań o ciepło na drugi numer. Telefon Fortum w sprawie prądu lub gazu to: 122 100 000. Połączenia odbierane są w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00. Drugim numerem telefonu jest pogotowie ciepłownicze, które działa przez 24 godziny na dobę. Telefon Fortum na pogotowie ciepłownicze to: 993. W przypadku pytań lub problemów i chęci uzyskania pomocy warto skorzystać z podanych numerów.