0

Telefon Hotel Piast Wroclaw

Telefon Hotel Piast Wroclaw

W celu kontaktu z recepcją warto wykorzystać telefon Hotel Piast. Na stronie poniżej znajduje się Hotel Piast telefon.

Hotel Piast telefon

Na stronie zamieszczony został Hotel Piast telefon, który służy do kontaktu z recepcją. Kontakt telefoniczny umożliwia dokonanie rezerwacji pokoju, rezerwacji przestrzeni konferencyjnej lub zadanie pytania dotyczącego usług. Aktualny telefon Hotel Piast jest dostępny całodobowo na stronie poniżej.

Hotel Piast Wrocław kontakt

Hotel Piast Wrocław zapewnia swoim klientom telefon Hotel Piast.  Zdalny kontakt z recepcją hotelu jest aktualnie możliwy nie tylko za pośrednictwem telefonu. Można również przesłać wiadomości na jeden z podanych poniżej adresów e-mail. Telefony od klientów są realizowane przez recepcjonistów w czasie ich pracy. Dane kontaktowe do Hotel Piast Wrocław znajdują się poniżej.

Recepcja
Telefon: +48 71 34 30 033
Telefon: +48 71 36 96 200
E-mail: [email protected]

Marketing
Telefon: +48 71 79 31 350
E-mail: [email protected]
E-mail: [email protected]

Wszystkie potrzebne informacje są udzielane przez pracowników recepcji w godzinach ich pracy. W celu skontaktowania się z nimi należy wykorzystać dane znajdujące się na tej stronie.

Hotel Piast usługi

Oferta Hotelu Piast składa się nie tylko z pokojów jednoosobowych lecz także wieloosobowych. Klienci Hotelu mogą korzystać z siłowni, spa oraz restauracji. Bogata oferta dań przyrządzanych przez kucharzów sprawia, że restauracja jest chętnie wybierana nie tylko przez klientów hotelu. W celu dokonania rezerwacji lub zadania pytań dotyczących oferty warto skorzystać z umieszczonych na stronie numerów telefonu. Hotel Piast jest odpowiednim miejscem nawet dla najbardziej wymagajacych klientów.