0

Telefon Hotel Luna Zielona Góra

Telefon Hotel Luna Zielona Góra

W celu skontaktowania się z recepcją warto wykorzystać telefon Hotel Luna. Telefon Hotel Luna jest aktualny i dostępny na stronie poniżej.

Hotel Luna telefon

Na poniżej stronie umieszczony został Hotel Luna telefon, służący do kontaktu z recepcją. Za sprawą kontaktu telefonicznego możliwe jest dokonanie rezerwacji pokoju, rezerwacji przestrzeni konferencyjnej lub zadanie pytania dotyczącego usług. Aktualny telefon Hotel Luna jest dostępny całodobowo na stronie poniżej.

Hotel Luna kontakt

Hotel Luna udostępnia dla klientów telefon Hotel Luna.  Zdalny kontakt z recepcją hotelu stanowi nie tylko numer telefonu. Można również przesłać wiadomości pod  jeden z podanych poniżej adresów e-mail. Recepcjoniści realizują telefonu od klientów hotelu w swoim czasie pracy. Numery telefonu oraz adresy e-mail do Hotel Luna znajdują się poniżej.

Telefon: +48 697 712 757
Telefon: +48 669 336 996
E-mail: [email protected]

Wszystkie potrzebne informacje są udzielane przez pracowników recepcji w godzinach ich pracy. W celu skontaktowania się z nimi należy wykorzystać dane znajdujące się na tej stronie.

Hotel Luna Zielona Góra usługi

Oferta Hotel Luna Zielona Góra składa się nie tylko z pokojów jednoosobowych lecz także wieloosobowych. Dla klientów hotelu przewidziana została siłownia, spa oraz restauracja. Szeroka oferta dań tworzonych przez najlepszych kucharzów sprawia, że restauracja jest często wybierana nie tylko przez klientów hotelu. Aby dokonać rezerwacji lub zadać pytanie dotyczące oferty, warto skorzystać z udostępnionych powyżej numerów telefonu oraz adresó e-mail. Hotel Luna w Zielonej Górze jest odpowiednim miejscem dla osób wymagających wysokiej jakości oraz personalnego podejścia.