Momo telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-11-30 03:25:43
  • Data modyfikacji: 2022-12-28 15:14:49
Momo telefon

Skorzystaj z umieszczonych sposobów na kontakt z Momo. Konsultanci dostępni pod telefonem Momo odpowiedzą na wszystkie pytania kontaktujących się klientów. Wypróbuj już dziś dostępne sposoby na kontakt z Momo!

Kim jest Momo?

Momo to w rzeczywistości rzeźba i element wystawy z 2018 w Vanilla Gallery w Japonii. Przerażająca postać o wielkiej głowie i tułowiu ptaka została wykreowana przez wizję artystyczną. Pierwszy raz zdjęcie Momo pojawiło się na Instagramie pewnego Japończyka. Mężczyzna wrzucił fotografię na swój profil. Później zdjęcie trafiło do Reddit, gdzie kreatywni użytkownicy dopisali resztę historii i rozprzestrzenili fenomen Momo.

Momo telefon

Sposobem na bezpośredni kontakt  jest wybór dostępnego na stronie telefonu Momo. Daje to klientom możliwość na rozmowę z Momo i uzyskanie informacji. Dodatkowo telefon Momo dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzinach oraz dniach. Nie zostały one jednak umieszczone na poniższej stronie. Klienci chcący skontaktować się z firmą za pośrednictwem telefonu Momo muszą poszukać godzin funkcjonowania poniższego numeru we własnym zakresie. Podany poniżej numer kontaktowy daje możliwość bezpośredniej rozmowy z twórcą rzeźby. Daje to możliwość uzyskania informacji i potrzebnych odpowiedzi.

Telefon Momo: +81 3 4510 2539

Bardziej klasyczną opcją jest odwiedzenie muzeum, w którym znajduje się sławna figurka pod podanym poniżej adres korespondencyjny Momo. Rzeźba została wystawiona od 2018 roku na piętrze B2 i jest dostępna dla zwiedzających. Aby ją zobaczyć, wystarczy zakupić bilet w wysokości ¥500, czyli około 18 złotych.

Adres korespondencyjny Momo: 8-10-7, Ginza, Chuo 104-0061 Prefektura Tokio