0

Major telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-03-07 06:33:54
  • Data modyfikacji: 2023-01-09 11:20:07
Major telefon

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Majorem? Sprawdź poniższą stronę internetową. Umieszczone zostały tu aktualne sposoby kontaktu, w tym także telefon Major. Wypróbuj telefon Major już dziś!

Kim jest Major Suchodolski?

Wojciech "Major" Suchodolski urodził się 27 sierpnia 1974 r. w Białymstoku. Jest to vloger, znany ze współpracy z Krzysztofem Kononowiczem od 2015 roku, którego był współlokatorem. Charakterystyczne stało się jego częste zakładanie munduru żołnierza radzieckiego, co zapewniło mu przezwisko "Major". W 2017 roku założył własny kanał, na którym umieszczał rozmaite nagrania, np. spożywania przez niego posiłków lub nocowania w lesie. Jego twórczość uznawana jest za kontrowersyjną. Na swoich nagraniach Major między innymi odurzał się rozpuszczalnikiem. Ostatecznie został on zbanowany za publikowanie nagości na swoim kanale. O fenomenie jego osoby pisała nawet prasa jak "Kurier Poranny".

Telefon Major

Jedyną możliwością na kontakt z Majorem, jest skorzystanie z udostępnionego poniżej telefonu Major. Dzięki niemu zainteresowane kontaktem osoby mają możliwość bezpośredniej rozmowy z Majorem. Podczas bezpośredniej rozmowy z internetowym twórcą możliwe jest porozmawianie na wszelkie możliwe tematy. Telefon Major dostępny jest dla wszystkich zainteresowanych wyłącznie w określonych godzinach. Nie zostały one jednak podane na poniższej stronie internetowej.

Telefon Major Suchodolski: 577 671 848