ADAX telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2019-06-10 12:55:41
  • Data modyfikacji: 2022-12-23 17:48:18
ADAX telefon

Bezskutecznie szukasz aktualnego sposobu na skontaktowanie się z ADAX? Na poniższej stronie internetowej udostępniony został aktualny telefon ADAX, jak i również inne sposoby na kontakt z firmą. Wypróbuj już teraz dostępny telefon ADAX i otrzymaj wszelkie potrzebne informacje!

Telefon ADAX

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy przy pomocy dostępnego poniżej telefonu ADAX. Za jego pomocą możliwa jest bezpośrednia rozmowa z pracownikami firmy oraz otrzymanie potrzebnych informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Konsultanci firmy odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Dodatkowo warto także wiedzieć, że telefon ADAX dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:00. Poniżej został udostępniony więcej niż jeden aktualny telefon ADAX. Z tego też względu każdy z podanych numerów został odpowiednio opisany. Ułatwi to klientom szybsze znalezienie odpowiedniego kontaktu. Koszt połączenia zgodny jest z taryfą operatora.

Telefon ADAX: +48 71 343 80 00
Telefon ADAX w sprawach serwisu gwarancyjnego: +48 71 35 88 170

Kontakt ADAX

Dodatkowo klienci, którzy chcą skontaktować się z konsultantami ADAX mogą skorzystać również z udostępnionego adresu poczty elektronicznej. Na podaną skrzynkę możliwe jest wysyłanie wszelkich spraw czy też pytań, z którymi klienci nie mogą sobie poradzić. Dzięki podaniu jak największej ilości przydatnych informacji, pracownicy firmy ADAX mogą szybciej znaleźć idealne rozwiązanie dla problemu klienta. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail ADAX: [email protected]
E-mail ADAX: [email protected]

Inną opcją na kontakt z firm ADAX jest skorzystanie z udostępnionego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Przed wysłaniem go klient poproszony zostanie między innymi o podanie i wpisanie danych osobowych, wybranie tematu zgłoszenia oraz opisanie całej zaistniałej sytuacji. Tak ja w przypadku wiadomości mailowych tak i tu odpowiedź zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

Dane korespondencyjne ADAX

Firma ADAX podaje także adres korespondencyjny, na który w formie listownej mogą wysyłać wszelkie sprawy wymagające pomocy specjalistów firmy. Należy jednak powiedzieć, że w przypadku tej formy kontaktu z firmą na wiadomość zwrotną będzie trzeba poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa, z jaką zmaga się klient, jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu ADAX. Pozwoli on na natychmiastowe otrzymanie wszelkich informacji oraz pomoże rozwiązać problem dotyczący danej sprawy.

Adres korespondencyjny ADAX

Incom Group S.A., Dział ADAX
ul. Mokronoska 6
52-407 Wrocław